Skocz do zawartości
eddi

Pierwsze wrażenia „n

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku godzin jestem posiadaczem n box-a i po uruchomieniu oraz przejrzeniu tego co jest dzisiaj to jestem sromotnie rozczarowany. Wiekszości zapowiadanych kanałów po prostu jeszcze nie ma i podawanie w ofercie to troche nieuczciwe zagranie ( tylko przy niektórych zaznaczono późniejsze wprowadzenie ), w EPG w wiekszości chyba z tego powodu totalne pomieszanie kanałów niezgodnych z oferta tematyczną , chyba to dla wrażenia , że tego duzo. Kolejna sprawa to w „darmowym” pakiecie kanały FTA to tak jak gdyby ktoś z przypadku dodal dla zapełnienia , bez sensu i głowy, widac przy wyborze kierowano się nie atrakcyjnością , lecz dobierano różnorodność jezykową z przypadku. Dlaczego nie dodano wiecej z FTA niemieckich kanałów jak np. ARTE, NDR,MDR, KABEL 1, 3 sat, ZDF DOKU itd. mające ciekawe programy. Szumne zapowiedzi , konferencje, lecz realizacja to typowo po polsku, totalny bałagan, brak profesjonalizmu we wprowadzaniu, nie przygotowana sieć dystrybucji. I ostatnia sprawa w instrukcji obslugi brak informacji co do instalacji antenowej. ( tak na marginesie otrzymałem tunka bez instrukcji, tylko moje doswiadczenia sprawiły, że zwróciłem w porę uwagę na to ). Panowie z ITI ,po prostu wstyd, a ponoć to przygotowywali profesjonaliości.. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='eddi' post='14213' date='14.10.2006, 00:34 ']Od kilku godzin jestem posiadaczem n box-a i po uruchomieniu oraz przejrzeniu tego co jest dzisiaj to jestem sromotnie rozczarowany. Wiekszości zapowiadanych kanałów po prostu jeszcze nie ma i podawanie w ofercie to troche nieuczciwe zagranie ( tylko przy niektórych zaznaczono późniejsze wprowadzenie ), w EPG w wiekszości chyba z tego powodu totalne pomieszanie kanałów niezgodnych z oferta tematyczną , chyba to dla wrażenia , że tego duzo. Kolejna sprawa to w „darmowym” pakiecie kanały FTA to tak jak gdyby ktoś z przypadku dodal dla zapełnienia , bez sensu i głowy, widac przy wyborze kierowano się nie atrakcyjnością , lecz dobierano różnorodność jezykową z przypadku. Dlaczego nie dodano wiecej z FTA niemieckich kanałów jak np. ARTE, NDR,MDR, KABEL 1, 3 sat, ZDF DOKU itd. mające ciekawe programy. Szumne zapowiedzi , konferencje, lecz realizacja to typowo po polsku, totalny bałagan, brak profesjonalizmu we wprowadzaniu, nie przygotowana sieć dystrybucji. I ostatnia sprawa w instrukcji obslugi brak informacji co do instalacji antenowej. ( tak na marginesie otrzymałem tunka bez instrukcji, tylko moje doswiadczenia sprawiły, że zwróciłem w porę uwagę na to ). Panowie z ITI ,po prostu wstyd, a ponoć to przygotowywali profesjonaliości.. Pozdrawiam.[/quote]


co do przygotowania platformy to masz rację.
Ale wszystkie w/w kanały niemieckie nigdy nie były i nie są Free to Air na Hot Birdzie. Są za to na Astrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze wrażenia w miarę OK, narazie mało kanałów, jakość w miarę dobra.
Tuner trochę muli się przy szybkim przełączaniu kanałów, jak się naciska na pilocie "Channel +" kilka razy pod rząd to się muli i przywiesza :/ To raczej kwestia firmware i mam nadzieje że to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...