Jump to content
Sign in to follow this  
eddi

Pierwsze wrażenia „n

Recommended Posts

Od kilku godzin jestem posiadaczem n box-a i po uruchomieniu oraz przejrzeniu tego co jest dzisiaj to jestem sromotnie rozczarowany. Wiekszości zapowiadanych kanałów po prostu jeszcze nie ma i podawanie w ofercie to troche nieuczciwe zagranie ( tylko przy niektórych zaznaczono późniejsze wprowadzenie ), w EPG w wiekszości chyba z tego powodu totalne pomieszanie kanałów niezgodnych z oferta tematyczną , chyba to dla wrażenia , że tego duzo. Kolejna sprawa to w „darmowym” pakiecie kanały FTA to tak jak gdyby ktoś z przypadku dodal dla zapełnienia , bez sensu i głowy, widac przy wyborze kierowano się nie atrakcyjnością , lecz dobierano różnorodność jezykową z przypadku. Dlaczego nie dodano wiecej z FTA niemieckich kanałów jak np. ARTE, NDR,MDR, KABEL 1, 3 sat, ZDF DOKU itd. mające ciekawe programy. Szumne zapowiedzi , konferencje, lecz realizacja to typowo po polsku, totalny bałagan, brak profesjonalizmu we wprowadzaniu, nie przygotowana sieć dystrybucji. I ostatnia sprawa w instrukcji obslugi brak informacji co do instalacji antenowej. ( tak na marginesie otrzymałem tunka bez instrukcji, tylko moje doswiadczenia sprawiły, że zwróciłem w porę uwagę na to ). Panowie z ITI ,po prostu wstyd, a ponoć to przygotowywali profesjonaliości.. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='eddi' post='14213' date='14.10.2006, 00:34 ']Od kilku godzin jestem posiadaczem n box-a i po uruchomieniu oraz przejrzeniu tego co jest dzisiaj to jestem sromotnie rozczarowany. Wiekszości zapowiadanych kanałów po prostu jeszcze nie ma i podawanie w ofercie to troche nieuczciwe zagranie ( tylko przy niektórych zaznaczono późniejsze wprowadzenie ), w EPG w wiekszości chyba z tego powodu totalne pomieszanie kanałów niezgodnych z oferta tematyczną , chyba to dla wrażenia , że tego duzo. Kolejna sprawa to w „darmowym” pakiecie kanały FTA to tak jak gdyby ktoś z przypadku dodal dla zapełnienia , bez sensu i głowy, widac przy wyborze kierowano się nie atrakcyjnością , lecz dobierano różnorodność jezykową z przypadku. Dlaczego nie dodano wiecej z FTA niemieckich kanałów jak np. ARTE, NDR,MDR, KABEL 1, 3 sat, ZDF DOKU itd. mające ciekawe programy. Szumne zapowiedzi , konferencje, lecz realizacja to typowo po polsku, totalny bałagan, brak profesjonalizmu we wprowadzaniu, nie przygotowana sieć dystrybucji. I ostatnia sprawa w instrukcji obslugi brak informacji co do instalacji antenowej. ( tak na marginesie otrzymałem tunka bez instrukcji, tylko moje doswiadczenia sprawiły, że zwróciłem w porę uwagę na to ). Panowie z ITI ,po prostu wstyd, a ponoć to przygotowywali profesjonaliości.. Pozdrawiam.[/quote]


co do przygotowania platformy to masz rację.
Ale wszystkie w/w kanały niemieckie nigdy nie były i nie są Free to Air na Hot Birdzie. Są za to na Astrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwsze wrażenia w miarę OK, narazie mało kanałów, jakość w miarę dobra.
Tuner trochę muli się przy szybkim przełączaniu kanałów, jak się naciska na pilocie "Channel +" kilka razy pod rząd to się muli i przywiesza :/ To raczej kwestia firmware i mam nadzieje że to poprawią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...