Jump to content
Sign in to follow this  
eddi

Pierwsze wrażenia „n

Recommended Posts

Od kilku godzin jestem posiadaczem n box-a i po uruchomieniu oraz przejrzeniu tego co jest dzisiaj to jestem sromotnie rozczarowany. Wiekszości zapowiadanych kanałów po prostu jeszcze nie ma i podawanie w ofercie to troche nieuczciwe zagranie ( tylko przy niektórych zaznaczono późniejsze wprowadzenie ), w EPG w wiekszości chyba z tego powodu totalne pomieszanie kanałów niezgodnych z oferta tematyczną , chyba to dla wrażenia , że tego duzo. Kolejna sprawa to w „darmowym” pakiecie kanały FTA to tak jak gdyby ktoś z przypadku dodal dla zapełnienia , bez sensu i głowy, widac przy wyborze kierowano się nie atrakcyjnością , lecz dobierano różnorodność jezykową z przypadku. Dlaczego nie dodano wiecej z FTA niemieckich kanałów jak np. ARTE, NDR,MDR, KABEL 1, 3 sat, ZDF DOKU itd. mające ciekawe programy. Szumne zapowiedzi , konferencje, lecz realizacja to typowo po polsku, totalny bałagan, brak profesjonalizmu we wprowadzaniu, nie przygotowana sieć dystrybucji. I ostatnia sprawa w instrukcji obslugi brak informacji co do instalacji antenowej. ( tak na marginesie otrzymałem tunka bez instrukcji, tylko moje doswiadczenia sprawiły, że zwróciłem w porę uwagę na to ). Panowie z ITI ,po prostu wstyd, a ponoć to przygotowywali profesjonaliości.. Pozdrawiam.

[quote name='eddi' post='14213' date='14.10.2006, 00:34 ']Od kilku godzin jestem posiadaczem n box-a i po uruchomieniu oraz przejrzeniu tego co jest dzisiaj to jestem sromotnie rozczarowany. Wiekszości zapowiadanych kanałów po prostu jeszcze nie ma i podawanie w ofercie to troche nieuczciwe zagranie ( tylko przy niektórych zaznaczono późniejsze wprowadzenie ), w EPG w wiekszości chyba z tego powodu totalne pomieszanie kanałów niezgodnych z oferta tematyczną , chyba to dla wrażenia , że tego duzo. Kolejna sprawa to w „darmowym” pakiecie kanały FTA to tak jak gdyby ktoś z przypadku dodal dla zapełnienia , bez sensu i głowy, widac przy wyborze kierowano się nie atrakcyjnością , lecz dobierano różnorodność jezykową z przypadku. Dlaczego nie dodano wiecej z FTA niemieckich kanałów jak np. ARTE, NDR,MDR, KABEL 1, 3 sat, ZDF DOKU itd. mające ciekawe programy. Szumne zapowiedzi , konferencje, lecz realizacja to typowo po polsku, totalny bałagan, brak profesjonalizmu we wprowadzaniu, nie przygotowana sieć dystrybucji. I ostatnia sprawa w instrukcji obslugi brak informacji co do instalacji antenowej. ( tak na marginesie otrzymałem tunka bez instrukcji, tylko moje doswiadczenia sprawiły, że zwróciłem w porę uwagę na to ). Panowie z ITI ,po prostu wstyd, a ponoć to przygotowywali profesjonaliości.. Pozdrawiam.[/quote]

co do przygotowania platformy to masz rację.
Ale wszystkie w/w kanały niemieckie nigdy nie były i nie są Free to Air na Hot Birdzie. Są za to na Astrze.

Pierwsze wrażenia w miarę OK, narazie mało kanałów, jakość w miarę dobra.
Tuner trochę muli się przy szybkim przełączaniu kanałów, jak się naciska na pilocie "Channel +" kilka razy pod rząd to się muli i przywiesza :/ To raczej kwestia firmware i mam nadzieje że to poprawią.