Skocz do zawartości
Karla.

Samsung 40C650 vs LG 42LD550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Po tym jak stary CRT wyzionął ducha, przymierzam się do kupna jakiegoś LCD. Nie mam do wydania zbyt dużo. Zastanawiam się nad w/w modelami.

Odległość od TV to ponad 3 metry, sygnał z dekodera UPC. Będę także podłączać laptopa przez HDMI, by oglądać fimy. Telewizor będzie oglądany raczej wieczorami.

Samsung oferuje dość duże wsparcie dla multimediów, ale raczej mnie one nie interesują. Od internetu mam komputer, a filmy chciałabym oglądać łącząc się przez HDMI.

LG kusi ceną, bo można go dostać 300zł taniej niż Samsunga (poza tym to zawsze 2" wiecej), ale w internecie niewiele można o nim przeczytać.

Który z tych telewizorów polecalibyście? Od razu mówię, że nie mam wygórowanych wymagań, bo i cena nie pozwala, ale chciałabym żeby wyświetlany obraz był gładki i dość dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miej złudzeń, nikt Ci nie odpowie. Ja założyłem podobny temat tydzień temu i nie dostałem prawie żadnej odpowiedzi. Niby forum znawców tematu, ale nowym nie chcą odpisywać. Wolą się zajmować kolorem obudowy czy grubością ramki w swoich topikach, zamiast konkretnie komuś doradzić wybór TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam TU masz porównanie . Sam długo zastanawiałem się nad właściwym wyborem , padło na LE 40C650 Samsunga . Brałem pod uwagę różne modele , nawet plazmę panasa model G20 . To oczywiście moje zdanie . Pozdrawiam .

PS.

Samsung odtwarza parę formatów filmów przez USB , LG tego nie potrafi .

Edytowane przez ratlesnake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Filmy z USB mnie nie interesują. Bardziej jakość obrazu, czerń. Niestety nie widziałam tego LG w sklepie, wiec nie wiem dokładnie co oferuje ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...