Skocz do zawartości
marcin_s3

Player BD-C7500

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zakupiłem player jak w tytule, chciałem podzielić się wrażeniami.

- funkcjonalność w kontekście ładowania płyty - dyskusyjna. Chyba że ma stać z boku TV - akurat mieści się pod brzegiem TV - lub wisiec na ścianie (genialne rozwiązanie).

- design bez zarzutu - nawet dodali ściereczkę do czyszczenia powierzchni playera.

- odtwarzanie - bez uwag. NMój pierwszy blu-ray więc jestem zachwycony.

- odtwarzanie div'x - napisy nie mają polskich znaków tylko jakieś krzaczki. Nie znalazłem w sobie tyle determinacji, żeby zmienic firmware, może to jest poprawione...

- odtwarzanie jog'ow - zdecydowanie lepiej odtwarza TV Sony, zwłaszcza chodzi o wyciąganie szczegółów z cieni.

- funkcjonalnośc internetowa - wspaniała zabawka. Jedyną uwage mam do mądrej osoby, która zrobiła klawiaturę ekranową do wpisywania np. w youtube szukanej treści. Zrobiła i zapomniała przekazać informacje do działu produkcji (projektowania, żeby przy klaiwszach z liczbami na pilocie dodrukowac literki. Wydatnie by to pomogło w użyciu klawiatury ekranowej.

Ogólnie zakup oceniam jako bardzo udany. Polecam ten produkt, zwłaszcza jesli ktos rozważa powieszenie B-R na ścianie. Imho pomysł wyśmienity i dizajnersko zaskakujący każdego gościa.

Acha - słychać trochę transport (w porównaniu do wysokiej klasy DVD jest słyszalny - czy komuś to będzie przeszkadzać - radzę pomacac i posłuchać.). przy ewentualnym macaniu proszę nie zrażać się naklejoną folią - po jej zdjęciu prosukt jest bardzo ładny, przed zdjęciem - z lekka paskudny.

DLNA jeszcze nie przetestowałem - czy ktoś może polecic mi jakiś software (linux) do DLNA - łatwy w konfiguracji?

Pozdrawiam,

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...