Skocz do zawartości
Qbax7

NTR82 odtwarzanie z PC Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien problem, mianowicie nie widzę plików udostępnionych na PC w menu Sieć na NTR82.

W drugą stronę czyli PC ---> NTR82 widać całą zawartość dysku.

Próbowałem konfiguracji z Popcorna, która jest opisana w innym poście, ale to nic nie dało :)

Czy mógłby ktoś z posiadaczy napisać jak zrobić aby wszystko hulało ??

Z góry dzięki ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za edytowanie posta kolegi, który został bez odpowiedzi, ale nie wiem jak moge usunąc swoje edytowanie zależy mi aby zostało moje zapytanie. Przepraszam z góry administratora strony oraz kolege ktory sie wypowiedział :/

Edytowane przez Marek Gd NTR82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem od 3dni Novatrona NTR82. Myślałem że sobie poradzę, ale niestety, muszę poprosić o pomoc. Mam problem z konfiguracją sieci Lan. Mogłbym dostać jakieś wskazówki co i jak, krok po kroku robic. Powiem że mam router przewodowy (kablówka) do którego podlączony jest router bezprzewodowy d-link dir-600, który daje mi sygnał poprzez wifi do konsoli xbox 360 slim i sygnal do laptopa hp. I w konsoli i w laptopie sa duze dyski twarde na których sa zdjecia, filmiki itp. Na dniach dokupie dysk twardy 3,5 cala do NTR82 (jezeli mogłbym prosić to prosze, podpowiedzcie jaki najlepiej, chodzi o firme itp. minimum 1Tb). W jaki sposób skonfigurowac NTR82, aby mozna bylo przeglądać zawartośc dyskow z laptopa i konsoli. Standardowo NTR82 prosi mnie o hasła do zasobów, których nigdy nie ustawiałem. Na laptopie jest windows 7. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam M. K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...