Skocz do zawartości
paw

[News] Gwiezdne Wojny - czyli jak zepsuć wydanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też nie miałem. Założyłem kiedyś bo dawali dodatki do Wieśka 2 a to dziś to moja druga aktywność tam :lol: No ale podobno takie akcje na fejsie są widoczne, cokolwiek by miało to znaczyć.

Co do tematu - jakiekolwiek wydanie na BD powinno zawierać oryginalną ścieżkę dźwiękową w najlepszej dostępnej jakości bo tylko ścieżka oryginalna oddaje to co chciano przekazać widzom. A czy ktoś to usłyszy czy nie to zupełnie inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, chodzi o ORYGINALNĄ ścieżkę... nieważne czy ang, francuską czy inną.. oryginalną...tak jak to umyśleli i zrealizowali sobie twórcy...

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupuje oryginaly od dluzszego czasu, na blu troche mniej ale tez od dawna "siedze w temacie" :)

Sage gwiezdnych wojen zamowilem, lubie ten film a na angielskim dts hd ma mi nie zalezy, czemu ? Nie jestem audiofilem. Dla mnie DTS 5.1 to swiat :) Jednak mimo to ze film kupie a raczej juz kupilem, jestem zawiedziony tym jak nas polscy dystrybutorzy traktuja. Taki "MonoLOLith", chyba nawet nie slyszeli o 1080p, wszystko u nich w 1080i a raczej wiekszosc :) Kupilem ostatnio American Gangster, patrze na cover DTS 5.1 PL, mowie biore. Odpalam film w wersji EXTENDED i brak polskiego lektora 5.1, po wybraniu wersji kinowej nagle mamy do wyboru wspomniany DTS 5.1 PL. To jest smiech na sali. Wersje kinowa tak a rozszerzonej juz nie moge zobaczyc z lepszym dzwiekiem ? Zalosne. Wracajac do polskiego wydania gwiezdnych wojen, dubbing brzmi tak : http://wyslijplik.pl/download.php?sid=9VhrBrmS . Co za problem pobawic sie kilkoma programami i wmuxowac sobie angielskie dts hd ma i usunac polskie DD 5.1 ? Dla mnie zaden ale po co ? Place slony hajs za plyte oryginalna, wytloczona. Plyta z napisem Verbatim bedzie wygladac badziewnie, te printable ..... Zreszta, chce miec oryginal ! Druga sprawa to lecenie sobie w kulki jesli chodzi o sam dzwiek ale w wersji polskiej. Jak wspomnialem audiofilem nie jestem ale hej, Dolby Digital na blu ray ? Komus sie chyba w glowie przewrocilo. Nie zadam Master Audio, nie zadam THX ani LPCM ale gajs.... DTS to juz standard chyba nawet w afryce. Jesli czyta lub przeczyta tego posta ktos z Imperial, Monolith czy innych firm. Wiedzcie ze jesli nie bedzie w kazdym filmie rodzimego jezyka w jakim byl krecony w DTS HD MA + minimum polski DTS i nie spuscicie z ceny do przynajmniej 60zl za nowosc to ludzie beda miec na was (ze tak nie ladnie powiem) WY[beeep]ANE. Ja kupuje filmy ale chyba przestane bo nic sie nie rusza w tym kierunku.....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jedna płyta z dodatkami - ta na której znajdują się długie filmy dokumentalne - będzie miała polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na ścieżki audio tego wydawnictwa w Rosji i zobaczcie na cenę...

A u nas jak zwykle dziadostwo

SW w Rosji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno jedna płyta z dodatkami - ta na której znajdują się długie filmy dokumentalne - będzie miała polskie napisy.

Na trzy płyyt dodatków, napisy dodano jedynie w jednej ... tak powinien brzmieć przekaz . :)

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Звук: i_info2.gif Английский DTS-HD Master Audio 6.1, Русский DTS 5.1

Субтитры: Русский, Английский

1899.00 руб - ile to wychodzi na pl. ? 190-200 pln ?

Wrtałoby to porównać z innymi wydaniami, bo jeśli jest tak lużno, to VIDEO i AUDIO może być mocno wypasione .....

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ..... 1899 RUB = 192.94 PLN

szkoda ze nie ma polskich sup'kow :/

Edytowane przez lewciooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOMBA ??? :lol:

DTS-HD Master Audio 6.1 angielski certyfikatem THX.

DTS 5.1 ◦ kastylijskim, niemiecki.

Dolby Digital 5.1 kataloński (odcinków II i III), węgierski, polski

Napisy: angielski, kastylijski, niemiecki, portugalski, grecki, Mandarin, arabski, węgierski, islandzki, hebrajski, polski.

Trzeba na forum SPA dopytać ...............

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GREAT!!! :D

Star Wars: Episodio I La Amenaza Fantasma

Star Wars: Episodio II El Ataque de los Clones

Star Wars Episodio III La Venganza de los Sith

Star Wars Episodio IV Una Nueva Esperanza

Star Wars: Episodio V El Imperio Contraataca

Star Wars Episodio VI El Retorno del Jedi

El fantastico :lol::lol: :lol:

Audio:

DTS-HD Master Audio 6.1 THX Certified Inglés.

DTS 5.1 Castellano, Alemán.

Dolby Digital 5.1 Catalán (Episodios II y III), Húngaro, Polaco

Subtítulos: Inglés, Castellano, Alemán, Portugués, Griego, Mandarín, Árabe, Húngaro, Islandés, Hebreo, Polaco.

Żeby to tylko nie był błąd, bo trylogie oddzielnie są takie same jak nasza:

DTS-ES 6.1 Inglés (768 kbps/48 kHz/ 24-bit)

DTS 5.1 Castellano (768 kbps/48 kHz/ 24-bit)

DTS-HD Master Audio 5.1 Alemán (4362 kbps/48 kHz/24-bit)

Dolby Digital 5.1 Húngaro (448 kbps/48 kHz)

Dolby Digital 5.1 Polaco (448 kbps/48 kHz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, zapytam przy okazji. Czy jest jakas strona na ktorej moge sobie rzucic okiem na planowane wydania filmow blu ? Interesuje mnie serial Spartakus i House sezon 7. Nie wiem czy w ogole sie ukaza na bd :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie moze być błąd i chyba nie będzie białego kruka...

opis klasyczej trylogii:

actualización: muchos nos habéis indicado y preguntado, tanto por mail como por twitter y facebook, por los formatos de audio finales de este pack. La información de la carátula no es del todo precisa y estos son los detalles que arroja la información sacada directamente de los propios discos:

DTS-ES 6.1 Inglés (768 kbps/48 kHz/ 24-bit)

DTS 5.1 Castellano (768 kbps/48 kHz/ 24-bit)

DTS-HD Master Audio 5.1 Alemán (4362 kbps/48 kHz/24-bit)

Dolby Digital 5.1 Húngaro (448 kbps/48 kHz)

Dolby Digital 5.1 Polaco (448 kbps/48 kHz)

Como veis la única pista con formato HD es la Alemana y no la Inglesa. Un detalle fuera de toda lógica, puesto que lo más normal sería que la pista de mayor calidad fuese la versión original.

po translate.google :

Update: Many of us have questions and indicators, both by mail and by twitter and facebook for audio formats later this pack. The information in the cover is not entirely accurate, these are the details that yields the information taken directly from the discs themselves:

English DTS-ES 6.1 (768 kbps/48 kHz / 24-bit)

Castilian DTS 5.1 (768 kbps/48 kHz / 24-bit)

DTS-HD Master Audio 5.1 German (4362 kbps/48 kHz/24-bit)

Hungarian Dolby Digital 5.1 (448 kbps/48 kHz)

Polish Dolby Digital 5.1 (448 kbps/48 kHz)

As you can see the only track with HD is German and not English. A detail beyond any logic, because it's natural that the track would be of higher quality was the original version.

też nie mogą zrozumieć jak można władować Herr Vadera...

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: Many of us have questions and indicators, both by mail and by twitter and facebook for audio formats later this pack. The information in the cover is not entirely accurate, these are the details that yields the information taken directly from the discs themselves:

DTS-HD Master Audio 5.1 German (4362 kbps/48 kHz/24-bit)

As you can see the only track with HD is German and not English. A detail beyond any logic, because it's natural that the track would be of higher quality was the original version.

No, to Sławek ( a właściwie odnaleziony przez niego sklepik ) zafundował tu wielu chwilowy Audio-Orgazm, a wszystko skończyło się FALSTARTEM ! ! ! :(

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie mogą zrozumieć jak można władować Herr Vadera...

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na ścieżki audio tego wydawnictwa w Rosji i zobaczcie na cenę...

A u nas jak zwykle dziadostwo

SW w Rosji

Pociągniesz to swoim kanałem, lub chociaż postarasz się ustalić szczegóły tego wydania ?

Jeśli tam jest tak "luźno", to może ( być może ) mają lepszy transfer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki dubbing przynajmniej brzmi lepiej od polskiego, ktory sprawia wrazenie, jakby byl przygotowany dla 5-6 latka. Tylko czy chcielibyscie pokazac SW przedszkolakowi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...