Skocz do zawartości
cureman

LED-LCD-TV, Samsung, UE55C6700

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat bo nigdzie nic nie znalazłem na temat tego modelu.

Czy da się zgrywać filmy z satelity na zewnętrzny dysk przez usb? tu widać że niby tak ale czy to prawda

Model 6600 ma zgrywanie ale na temat 6700 nic nie znalazłem http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audi...&returnurl=

Myślę że model wyższy powinien posiadać ,czy ktoś ma ten model.

Czy to prawda że ma pełne podświetlanie ekranu a nie tylko krawędziowe ?

Dziękuję za pomoc .

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma nagrywanie na zewnętrzne dyski i na pewno nie ma pełnego podświetlenia. Pełne podświetlenie (Full Led) + local dimming posiada tylko model C9000 lub poprzednie A786. C8000 posiada podświetlenie Edge LED oraz tzw. precision dimming. Wszystkie LEDy z serii C oprócz 9000 mają podświetlenie krawędziowe (Edge LED).

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz .Ale jest pan pewny na sto procent że nagrywanie jest?,bo w opisie modelu 6600 jest opisane a w 6700 nie i jaka jest różnica w tych modelach. .Czy jakościowo obraz jest lepszy od B 6000 ?. Tu kolega twierdzi że ma lepsze podświetlenie od wer B co o tym myśli pan. http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=20478&st=20

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam wersję c6000 jeżeli chodzi o różnicę w obrazie między w/w modelami to raczej nie ma(chyba że nie co wyższy kontrast) z resztą możesz zobaczyć na stronie producenta wybrać dany model i porównać do innego modelu.Jedyna różnica między modelami to dodatkowe bajery jak odtwarzanie filmów HD z dysku,muzy,zdjęć, surfowanie po necie,wi-fi czy konwersja obrazu 2D na 3D w modelach c7000.Jeżeli chodzi o jakość jest nieporównywalna z LCD piękny wyrazisty obraz mniejsze zużycie ,prądu,smukła sylwetka i wiele innych sam osobiście jestem na siebie zły bo mogłem wydać 1 tyś zł. więcej i kupić model wyższy od tego co teraz mam(c6000) i nie musiał bym składać HTPC za 1,5 tyś ,bo modele od 6500 wzwyż moją opcję odtwarzania z dysku filmów HD i wszystko inne co robią nasze HTPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam wersję c6000 jeżeli chodzi o różnicę w obrazie między w/w modelami to raczej nie ma(chyba że nie co wyższy kontrast) z resztą możesz zobaczyć na stronie producenta wybrać dany model i porównać do innego modelu.Jedyna różnica między modelami to dodatkowe bajery jak odtwarzanie filmów HD z dysku,muzy,zdjęć, surfowanie po necie,wi-fi czy konwersja obrazu 2D na 3D w modelach c7000.Jeżeli chodzi o jakość jest nieporównywalna z LCD piękny wyrazisty obraz mniejsze zużycie ,prądu,smukła sylwetka i wiele innych sam osobiście jestem na siebie zły bo mogłem wydać 1 tyś zł. więcej i kupić model wyższy od tego co teraz mam(c6000) i nie musiał bym składać HTPC za 1,5 tyś ,bo modele od 6500 wzwyż moją opcję odtwarzania z dysku filmów HD i wszystko inne co robią nasze HTPC

A różnica w jakości między serią B a C jest w obrazie czy nie i jak jest z tym nagrywaniem jak to wygląda ,podpinam dysk na usb i nagrywam jak leci 1`?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma nagrywanie na zewnętrzne dyski i na pewno nie ma pełnego podświetlenia. Pełne podświetlenie (Full Led) + local dimming posiada tylko model C9000 lub poprzednie A786. C8000 posiada podświetlenie Edge LED oraz tzw. precision dimming. Wszystkie LEDy z serii C oprócz 9000 mają podświetlenie krawędziowe (Edge LED).

Pozdr.

Witam,

Jeżeli dimming posiadają tylko C8000 i C9000 to dlaczego wszystkie serwisy testujące m.in. francuski NR1 LesNumeriques podają tą funkcję jako główny mankament również dla serii C7000 jak również C6000

http://www.lesnumeriques.com/samsung-ue46c...03_7949_36.html

http://avclub.gr/forum/showthread.php?t=59975&page=4

A tak to działa i bardzo wkurza

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie jak z korzystać z funkcji PVR w tym odbiorniku niestety instrukcja jest po Niemiecku.Jak to ustawić ,posiadam dekoder Polsat Hd i chciałbym do kupić HD zewnętrzny .Da się nagrywać ? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy da się nagrać na zewnętrzny dysk (mam zamiar kupić 2 trb) w tym tv (PVR) nie wiem jak to działa w tym tv .A nie chcę kupować na darmo dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja rozumię to nagrywanie jest tylko dla programów z naziemnej telewizji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

setki userów a żadnej pomocy ,ech

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...