Skocz do zawartości
bicm

Jamo S606, Koda K5000 czy Mission MV6+MV2+MVC

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o Wasze opinie! ;-)

Każdy z Was stał lub będzie stać przed dylematem wyboru - tych którzy mają to za sobą proszę o cenne rady, natomiast osoby które to dop czeka, zapraszam do dyskusji... ;-)

Mission MV6+MV2+MVC http://www.tophifi.pl/towar/id/970/mv6mv2mvc/ - dobra cena - pytanie o jakość ....

Jamo S606 - http://www.q21.pl/jamo-s606-hcs3-kredyt-0.html - nie popadam w mode...?

Koda K5000 - http://allegro.pl/item1116733250_zestaw_gl..._s_sw_5000.html (dla specyfikacji tech. - mnie interesuje zestaw bez sub)

Ewentualnie inne sugestie sprzętowe + propozycje Ampli do powyższych.

ONKYO TX-SR308 - ktoś miał z tym osobnikiem kontakt...? Dla mnie kluczowe sa dekodery HD (on je ma!) pytanie czy to wystarczy...

Z góry serdeczne thx za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Denon AVR 1610 pracuje z zestawem Mission. Dokupiłem subwoofer z wyższej serii - m3as . Może nie jest to hi-end , ale jestem bardzo zadowolony. Po kalibracji Audyssey dżwięk jest moim zdaniem znakomity. Mission to zacna firma. Co prawda MV6+MV2+MVC montowano gdzieś wśród ryżowych pól bratnich Chin , ale projekt zestawu powstawał w Wielkiej Brytanii. Myślę , że za taką cenę warto rozważyć zakup tych głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad zakupem zestawu Mission i zastanawia mnie na ile basu mogę liczyć? Aktualnie posiadam parę Dynamic Speaker HX80 (eksportowe Tonsile 110) i basu mam aż nadto, gdyby miały pozostać jako fronty w systemie 5.0 to nie potrzebowałbym suba (pokój 360x550, fronty stoją na dłuższej ścianie).

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych ja bym obstawił jamo... albo poszukał mission ale nie z serii mv... pomimo, że cenię i lubię tą firmę, te na mnie nie zrobiły wrażenia ani wykonaniem ani dźwiękiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jamo to jamo, mam i chwale sobie, poza tym wywazona cena jak za takie glosniki... wykonanie - bajka.

Swietnie graja z Yamaha rxv-467 (u mnie)Pokoj 13mkw

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

bicm

Twój rozrzut jest zdumiewający 1k 2k 3,5k PLN nawet szkoda jeździć na odsłuch wynik z góry przesądzony.

Te Jamo to totalna porażka i panowie firma nie gra gra głośnik.

Wystarczy odłączyć wszystko oprócz przodów i posłuchać (nawet w markecie) niskie tony to studnia.

Określ przedział cenowy to twoje pytanie nabierze sensu.

Pod czym ma to chodzić radzę głośniki dobierać do konkretnego ampli.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamo i Missiony zdecydowanie odradzam. Jamo nie gra z Byle czym (a żeby ampli nie było byle czym to trzeba sporo wydać), natomiast Mission basu nie ma za dużo a na dodatek jest on strasznie wolny i zamulony. Z tymi głośnikami Kody nie miałem za dużo do czynienia więc się nie wypowiadam. Zdecyduj się co do przedziału Cenowego to może coś zaproponuję.

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...