Skocz do zawartości
makakam

Czy ten zestaw glosnikow + ampli sie oplaca?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie powiedzcie mi czy ten oto zestaw http://allegro.pl/item1119119683_onkyo_tx_...ej_wroclaw.html oplaca sie kupic? Po prostu prosze o ocene a nie komentarze typu lepiej dozbierac, lepiej wziac model wyzszy, lepiej doplacic itd. Obecnie mam tylko namiastke kina domowego bo posiadam logitech z5500. Ten zestaw bedzie lepiej brzmial? Z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank będzie to lepiej brzmiało od z5500, chociaż są na tym forum ludzie, którzy uważają że od z5500 mało co lepiej zagra :rolleyes:

Jeśli mogę się wtrącić to głośniki do tego ampa bym wziął trochę lepsze ;) Najlepiej jakbyś miał możliwość gdzieś to odsłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zależy do czego chcesz to podłączyć.

Bo do TV HD + np jakieś DVD to pewnie tak.

Natomiast moją uwagę zwróciła dość skąpa obsługa dźwięku ( czyli zdolność dekodowania formatów audio).

Poczytaj po prostu co potrafią sprzęty z wyższych pólek i czy jest ci to potrzebne.

Co do suba i głośników nie będę się wypowiadał, mam naprawdę wrażliwy słuch. :rolleyes:

Pozdrawiam ;)

PS

Zagra lepiej pytanie czy dobrze.

Edytowane przez antygłup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie podlaczenie tego do kompa i bitstream przez ati 5770. Wiem ze jest to ampli budzetowy ale ma obsulge DTS HD i Dolby TrueHD wiec przede wszystkim to mnie interesuje. Glosniki wiem ze tez tanie ale chyba od czegos trzeba zaczac? ;) Nie moge sobie obecnie na zbyt wiele pozwolic bo w przyszlym roku mam slub a tutaj mialbym taki zloty srodek poki co, tym bardziej porownujac do z5500. Mam racje? :D Dzieki za odp

Edytowane przez makakam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zestawik swietny ale jeszcze dochodzi koszt suba oddzielnie.. Wzialem ten zestaw glosnikow Koda tylko ampli inny: onkyo tx-sr508 ale udalo sie w tej samej cenie. Jutro bede mial wiec potestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...