Skocz do zawartości
pjanet

Odtwarzacz BDP-S560 i filmy 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czytalem ze Sony mialo wydac nowe oprogramowanie do swoich odtwarzaczy wspierajace w Bluray mozliwosc ogladania filmow 3D.

Zakupilem wlasnie BDP-S560 i chcetnie wykonal bym taka aktualizacje (ale nie moge nic na ten temat znalesc).

Czy to aby nie plotka ?!

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Co do modelu to zalezalo mi na 1 miejscu moc ogladac Bluray'e i 3D bylo/jest dodatkiem.

Kupilem s560 o polowe taniej niz s570 i z mojego punktu widzenia doplacanie 400pln za 3D mija sie z celem.

W kazdym razie dziekuje bardzo za odpowiedz, jestem teraz pewny czego moge oczekiwac od tego otwarzacza i nie liczyc na cuda :)

pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o połowę taniej to cena całkiem przyjemna, dużo zależy od potrzeb, niestety na aktualizacje 3D do tego modelu już nie ma co liczyć. Z drugiej strony jeśli miał być dodatek na przyszłość (nie posiadasz jeszcze odpowiedniego telewizora) to nie ma czym się specjalnie przejmować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co to znaczy telewizor do 3D ?! Rozumiem ze to min 200H. Jezeli tak to Ja mam 120Hz i to na Bluray'a wystarcza i starczy wg mnie jeszcze przez pare lat.

Co do odtwarzacza to jak narazie technologia bardzo..bardzo raczkuje wg mnie. To ze cos juz mozna ogladac nie znaczy ze mamy ta technologie opanowana. Mozna to zaobserwowac i porownac do TV LED ( tzw LED ). Podswietlanie krawedziowe juz mamy od jakiegos czasu ale kazdy model jest ciut lepszy, ma ciut lepsza 'technologie' i czyms sie rozni.

Wg mnie to samo bedzie/jest z technologia 3D. Narazie cos mamy ale zanim bedzie to dostepne dla zwyklego szaraka i bedzie dopracowane, uplynie nieco wody w Wisle ;)

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizory z funkcją 3D są na chwilę obecną najbardziej zaawansowanymi konstrukcjami (również pod kątem obrazu 2D) także cenowo wychodzą dość drogo, drugą sprawa jest to, że pojawiły się w sprzedaży dopiero w tym roku. Odnośnie dokładniejszych wymagań dla uzyskaniu obrazu 3D znajdziesz w tym temacie: http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=19521 a zwłaszcza 9ty post SlawekR'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czyli kupowanie na chwila obecna odtwrzaczy z 3D bez TV ktory to pociagnie mija sie z celem :) Bo wtedy mamy tylko 1 noge i sie chwiejemy :)

Dziekuje za linka i naprostowanie.

Pozdrawiam

Piotrek

px.: prosba do Admina, czy mzoemy zamknac ten watek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...