Skocz do zawartości
zdobywca27

FERGUSON ARIVA 200

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Słyszałem,że z fergusonami nie jest najlepiej. Szczególnie w arivie dochodziło do różnych problemów,min. z oprogramowaniem. Jak mówią sprzedawcy teraz się to już poprawiło i niema tyle reklamacji. Mówią, że sprzęt za 400 zeta nie da dobrej jakości HD. Może ktoś z was użytkuje np. ARIVE 200 i chciał by napisać kilka spostrzeżeń!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 200 i powiem szczerze że jestem rozczarowany, tak samo jak z Opticum 9600HD.

Ariva 200 gubi programy, aby przełączyć kanał należy celować dokładnie w dekoder - porażka jakaś.

Moim zdaniem "bubel".

Edytowane przez Dawidowski1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 200 i powiem szczerze że jestem rozczarowany, tak samo jak z Opticum 9600HD.

Ariva 200 gubi programy, aby przełączyć kanał należy celować dokładnie w dekoder - porażka jakaś.

Moim zdaniem "bubel".

A jak odtwarza- przekazuje programy HD. To co - mam o nim przestać myśleć, co byś zaproponował w takim układzie? Przyjedzie do mnie za miesiąc Samsung LED 40c 6000 i chciałbym go czymś przetestować! Coś w wyrozumiałej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem napewno nie Ariva 200 bo nie jest to urządzenie które można polecić. Mam Arive 200 i Opticum 9600HD i nie jestem zadowolony ani z jedego ani z drugiego. Może chłopaki na forum mogą cos polecić, napewno mają coś ciekawego w domach.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Słyszałem,że z fergusonami nie jest najlepiej. Szczególnie w arivie dochodziło do różnych problemów,min. z oprogramowaniem. Jak mówią sprzedawcy teraz się to już poprawiło i niema tyle reklamacji. Mówią, że sprzęt za 400 zeta nie da dobrej jakości HD. Może ktoś z was użytkuje np. ARIVE 200 i chciał by napisać kilka spostrzeżeń!?

Mam ten model od kwietnia 2010. Za 400 pln to raczej nie ma konkurencji obecnie.

Uzywam z Harmony 525 wiec nie mam problemów z pilotem jakie to kolega zgłasza. Kanały HD (CP): Discovery HD showcase - super (mój ulubiony kanał w zasadzie). MTVN HD - niby kanał HD ale wyglada jakby puszczali na nim materiał SD (np. teledysk rozmazany ale literki w logo stacji mega ostre). ANixe HD swietne. FOX HD również daje rade.

Potencjalne "wady": przełaczenie kanałów trwa 2-3 sekundy, czasami po włączeniu tunera pokazuje sie komunikat "zakodowane" i trwa pare sekund zanim tuner załapie i pokaże sie obraz. Mnie to akurat nie przeszkadza ale w wątku o tym tunerze na forum sat zrobili z tego mega wadę.

Nie używam żadnej dodatkowej funkcjonalności typu nagrywanie na dysk itp. Po prostu właczam i oglądam TV. Raz mi się zawiesił i trzeba było wyłaczyć i włączyć. Po zmianie oprogramowania bodajże w czerwcu działa już bez problemu jak do tej pory. A czasami chodzi razem z TV po 20 godzin dziennie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...