Skocz do zawartości
blajo

Zakup TV za okolo 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Jestem tutaj nowy to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc :D

Pozstanowilem kupic TV tak za okolo 3000 zl moze byc mniej moze byc ciut wiecej...

Telewizor glownie bedzie sluzyl do ogladania filmow blu-ray oraz grania na PS3 lub Xboxie 360 oraz oczywiscie do ogadania telewizji HD (ale to rzadziej) - podoba mi sie tez fukcja odtwarzania filmow z pena lub przenosnego hdd z obsluga mkv...

Z racji nieduzego pokoju cos w granicach 40 - 42 cali max...

Moj wybor padl na samsunga LEDowego UE40C6000 (cena okolo 3300) , niestety tutaj na forum uzylem opcji szukaj i nie wyswietlilo mi sie nic oprocz zestawienia modeli z 2010 roku...

Poszukalem wiec na anglojezycznych forach i znalalem cos ciekawego moze jakis specjalista sie temu przyjzy

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread....875&page=33

Czy te TV maja taka wade czy to sa jakies odosobnione przypadki i czy to podlega reklamacji w razie czego ? Czy mial ktos doczynienia z tym TV ? Prosze o jakies opinie i pomoc bo juz zglupialem tyle roznych modeli a nie chec kupic bubla bo jednak kasa spora... Moze ewntualnie polecicie cos sprawdzonego ?? nie musi byc to koniecznie LED moze byc jakis dobry zwykly LCD... :)

aha jeszcze jedno TV bedzie zawieszony na scianie.... i po drugie musi byc FullHD i miec przynajmniej 100Hz...

Prosze o pomoc

z gory dziekuje za wszystkie konkretne wypowiedzi

Edytowane przez blajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...