Skocz do zawartości
cupra

DEKODER STRONG SRT 6880 paski u gory

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne rzeczy dzieją sie z tym dekoderem, pogubił listę kanałów, nie da sie go wyłączyć a na dodatek na niektórych kanałach pojawił sie u góry biały przerywany pasek

wgrałem nowe oprogramowanie i nadal to samo, pasek jest ale nie wiem co z reszta

i teraz pytanie czy da sie go wymienić? jeśli tak to czy na ten sam czy na coś lepszego tylko co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne rzeczy dzieją sie z tym dekoderem, pogubił listę kanałów, nie da sie go wyłączyć a na dodatek na niektórych kanałach pojawił sie u góry biały przerywany pasek

wgrałem nowe oprogramowanie i nadal to samo, pasek jest ale nie wiem co z reszta

i teraz pytanie czy da sie go wymienić? jeśli tak to czy na ten sam czy na coś lepszego tylko co?

pasek zlikwidujesz ustawiajac odpowiednie parametry tunera i tv,nie wiem jak jest w tym tunerze ,pewnie szeroki(obraz) a w tv ustaw na auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak kanalow vp info, tv polonia, tvp kultura, PULS, TVS, IT

juz jestem po wymianie, oczywiscie dekoder mniejszy ale za to gówniany w ustawieniach, anemiczny nawet w OSD EPG i przy głupim robieniu głośności, no dobra ale nie o tym...

włożyłem kartę cyfry i to samo, brak kanalow, wiec wgrałem ponownie liste i wsio ok, teraz czy lista kanalow jest zapisywana na dekoderze czy na karcie, bo po ponowym przeprogramowaniu karty kanały sie pojawiły

sprawdziłem fazerem podlaczany odtwarzacz DVD, swiecil jak glupi on dawal przebicie, i teraz czy to moglo wplynac na dekoder ktory lezal pod nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...