Skocz do zawartości
raff1322

DVB-C w Sony 40EX500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie, czy wbudowany dekoder HD do kablówki cyfrowej w Sony'm 40EX500 działa u nas prawidłowo i można z tego sprzętu uzyskać dobre HD i SD?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam pytanie, czy wbudowany dekoder HD do kablówki cyfrowej w Sony'm 40EX500 działa u nas prawidłowo i można z tego sprzętu uzyskać dobre HD i SD?

Pozdr.

Jeżeli Twoja kablówka paruje karty z dekoderami to wbudowany tuner DVB-C w Twoim telewizorze będzie nieprzydatny.

Musisz się dowiedzieć w swojej kablówce czy parują karty z dekoderami,lub napisz do jakiej należysz kablówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Twoja kablówka paruje karty z dekoderami to wbudowany tuner DVB-C w Twoim telewizorze będzie nieprzydatny.

Musisz się dowiedzieć w swojej kablówce czy parują karty z dekoderami,lub napisz do jakiej należysz kablówki.

Nie wiem czy parują ale poinformowali mnie że dostanę od nich moduł z kartą i miałem jedynie sprawdzić czy wbudowany dekoder działa w PL. A kablówka to Awacom - raczej lokalnie działająca, więc wątpię czy ta nazwa coś komuś powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy parują ale poinformowali mnie że dostanę od nich moduł z kartą i miałem jedynie sprawdzić czy wbudowany dekoder działa w PL. A kablówka to Awacom - raczej lokalnie działająca, więc wątpię czy ta nazwa coś komuś powie.

Jeżeli Twoja kablówka udostępnia moduł z kartą to jak najbardziej na Twoim telewizorze to zadziała,tylko będziesz musiał to sam dobrze w menu telewizora wszystko prawidłowo ustawić,gdyż wiem ze niektórzy mają z tym kłopoty żeby uruchomić odbiór kablówki poprzez moduł wsadzony w gniazdo telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystam z tego i wszystko działa ok poza polskimi literami w opisach programów. Mam nadzieję, że to kwestia jakiś ustawień więc jeżeli się ktoś z tym uporał to proszę o info.

Dzięki!

Poniżej linki do screenów jak to wygląda.

img517.imageshack.us/img517/374/img2kw.jpg

img340.imageshack.us/img340/1253/img1yq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ten sam model. Jeżeli twoja kablówka udostępnia moduł CAM to powinno bez problemów zadziałać. Plug&Play - jedynie te literki są denerwujące.

Kablówka w Poznaniu East&West.

Edytowane przez biaggio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...