Skocz do zawartości
HD DVD

Philips BDP7500S2 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Philips 3D.Rtv Euro Agd 1099 Pln.Chcę go kupić ale mało informacji na jego temat.Interesuje mnie obsługa NTFS,wielkość napisów,MKV jakość obrazu HD ,dżwięk po analogu 7.1.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten odtwarzacz.rtv euro agd cena 899 pln Gratis Toy Story 2 Blu Ray.Testowałem wszystko tzn audio i video.

sprzęt;Panasonic 42 s10 yamaha rxv 620 avance dana 503 sub yamaha yst 315.Audio po coaxial super dlateg ze rxv 620 to wzorzec dts i dd.Analog i dzwięk HD słabo nie warto zawracać głowy.Video MKV 1080p bez problemu z bliska jest ziarno ale z 4m obraz super.Nie ma zaciec dzwieku czy obrazu. Napisy małe ale jak połączymy je z plikiem MKV super większe niz na blu ray. Dysk twardy WD 1TB NTFS bez problemu.Nie pytajcie o siec bo to mi nie potrzebne.Aktualizacja 3D.W tej cenie chyba nie ma nic lepszego.Jeszcz o dżwięku Toy Story DTS HD MA 5.1 po caoxial chciało mi dom rozwalić, yamaha 60db to przy nowych yamahah to chyba nic nie bedzie słychac no ala takie jest życie.Podobno czyta RMVB + napisy. z dysku nie sprawdzałem ale sprawdze.Na wszystkie pytania odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a jaka jest jakosc video z orginalnego Bluray,i czy rozpoznaje dysk twardy z tylnego wejscia usb?

Edytowane przez BitTornado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest jakosc video z orginalnego Bluray,i czy rozpoznaje dysk twardy z tylnego wejscia usb?

Tylne wyjście tylko wifi obraz blu ray mam tylko toy story imponujący ale to bajka ciekawe jak film jak zdobęde film to napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pan i Władca Na Krańcu Świata MKV 720p Profil 5.1 bez problemu Pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie z Philipsa - możliwości BDP7500 S2/B2:

H.264, VC-1, MPEG2, XviD, DivX PlusHD, AVCHD, WMV, MKV

Natomiast możliwości BDP7500 SL/BL:

H.264, VC-1, MPEG2, XviD, DivX Ultra, AVCHD, WMV

Dodatkowo aktualizacja nie wprowadzi zmian w urządzeniu SL/BL tak by dorównać modelowi S2/B2.

Szkoda ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sobie radzi z nagrywalnymi nośnikami BD-R , BD-RE , DVD itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVD-R DVD+R DVD DL AVCHD OK.Obraz z DVD super Nagrywarki Blu Ray nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z dyskami z NTFS.

Mi BOK Philipsa napisal, że odtwarzacz widzi tylko FAT32.

Widzi czy nie widzi dysku w ntfs?

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że skoro powstała nowa rewizja modelu 7500 to pójdą tą drogą i odświeżą model 9500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem 1TB WD NTFS wszystko OK

Widziałem i przeczytałem to co napisałeś, ale wolałem się upewnić

przed zakupem niż później tego żałować .

Zapomniałem się spytac.

Jak z napisami, łyka .txt, .srt ??

Edytowane przez Marek001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srt tak. Ale te napisy są małe.Ja łącze je mkvmerge razem z plikiem i napisy są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Po zmianie softu na najnowszy brak wsparcia Profilu 5.1 MKV.Jeszcze zuważyłem że nie można wrócić do starego softu.Niepotrzebnie napalałem się na to 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Po zmianie softu na najnowszy brak wsparcia Profilu 5.1 MKV.Jeszcze zuważyłem że nie można wrócić do starego softu.Niepotrzebnie napalałem się na to 3D.

Hehehe

Zrobiłem to samo i sie z lekka zirytowałem.

Nie widzi także plików .wmv po aktualizacji oraz przy profilu 3.1 odtwarzacz mi się zawiesza. Pomaga tylko restart.

Zgłosiełm problem do Philipsa, odpisali że przekazali sprawę do odpowiedniego działu.

Edytowane przez Marek001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Po zmianie softu na najnowszy brak wsparcia Profilu 5.1 MKV.Jeszcze zuważyłem że nie można wrócić do starego softu.Niepotrzebnie napalałem się na to 3D.

Masz rację,profil 5.1 w MKV "nieobsługiwany format video",a przed zmianą wszystko śmigało poprawnie.To jest nas więcej:-( Zauważyłem jeszcze ,że player niekiedy,podczas odtwarzania, zaczyna tracić kontakt z pilotem i przyciskami na panelu,nic nie działa. Wszystko wraca do normy,po wyłączeniu zasilania i ponownym włączeniu. Czy ktoś jeszcze tak ma? Chyba musimy mocno atakować dział techniczny Philipsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest nowy soft, zmiany:

"System Software Version: 1.49

 Resolves an issue when playing back certain MKV profile 3.1 main files that have invalid chunk IDs.

 Resolves an issue with certain playback issue with self recorded BD-R discs seen in SW version 1.32"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest nowy soft, zmiany:

"System Software Version: 1.49

 Resolves an issue when playing back certain MKV profile 3.1 main files that have invalid chunk IDs.

 Resolves an issue with certain playback issue with self recorded BD-R discs seen in SW version 1.32"

No i jak Panowie,coś się zmieniło? MKV w profilu 5.1 dalej nie chodzi,oraz brak formatu 21:9. Czy to tylko u mnie może tak jest? Bardzo proszę o parę słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcz o dżwięku Toy Story DTS HD MA 5.1 po caoxial chciało mi dom rozwalić,

To chyba 1 mln $ nagrody powinienes dostać ... za efekt placebo :lol: :lol: :lol: .

Po coaxialu to miałeś zwykły DTS !!!.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...