Skocz do zawartości
  • 0
kimek89

Problem z podłączeniem Tv, kina domowego i n-ki

Pytanie

Witam

Mam problem z podłączeniem kina domowego, telewizora i n-ki szukałem już wszędzie jak poprawnie podłączyć cały ten zestaw aby uzyskać dźwięk 5.1 i obraz HD.

Opisze pokrótce jak mam podłączone dekoder n-ki kablem HDMI do tv, i chce podłączyć n-ke do kina domowego za pomocą kabla optycznego. Obraz HD jest dźwięk jest tylko na tv ale nie na kinie domowym;/. W tv nie mam wyjścia optycznego.

Jak mam podłączyć cały zestaw aby uzyskać dziwięk na kinie domowym ?

Tv Philips 47PFL9703

kino domowe Sony dav-dz860W

Edytowane przez kimek89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Witam

Mam problem z podłączeniem kina domowego, telewizora i n-ki szukałem już wszędzie jak poprawnie podłączyć cały ten zestaw aby uzyskać dźwięk 5.1 i obraz HD.

Opisze pokrótce jak mam podłączone dekoder n-ki kablem HDMI do tv, i chce podłączyć n-ke do kina domowego za pomocą kabla optycznego. Obraz HD jest dźwięk jest tylko na tv ale nie na kinie domowym;/. W tv nie mam wyjścia optycznego.

Jak mam podłączyć cały zestaw aby uzyskać dziwięk na kinie domowym ?

Tv Philips 47PFL9703

kino domowe Sony dav-dz860W

Nbox do telewizora łączysz kablem HDMI lub iHDMI. Kino domowe do telewizora kablem HDMI. Wyjście optyczne nboxa łączysz z wejściem optycznym kina domowego.

W menu nboxa w ustawieniach telewizora dźwięk ustawiasz na Dolby Digital.

Aby kino domowe odtwarzało dźwięk z nboxa wybierasz jako aktywne źródło jego wejście optyczne. Jeśli nboxa do TV podłączysz zwykłym kablem HDMI, to dźwięk z nboxa na kinie domowym będzie gasł gdy zgasisz telewizor, z kablem iHDMI nie będzie tego ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Nbox do telewizora łączysz kablem HDMI lub iHDMI. Kino domowe do telewizora kablem HDMI. Wyjście optyczne nboxa łączysz z wejściem optycznym kina domowego.

W menu nboxa w ustawieniach telewizora dźwięk ustawiasz na Dolby Digital.

Aby kino domowe odtwarzało dźwięk z nboxa wybierasz jako aktywne źródło jego wejście optyczne. Jeśli nboxa do TV podłączysz zwykłym kablem HDMI, to dźwięk z nboxa na kinie domowym będzie gasł gdy zgasisz telewizor, z kablem iHDMI nie będzie tego ograniczenia.

Dzięki wielkie za odpowiedź, wszystko już działa cacy;] Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...