Skocz do zawartości
andrych

ZAKUP LG 42PJ550 MOZE KTOS TESTOWAL MKV ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znajomy mnie prosil o pomoc przy zakupie tego telewizora plazmowego LG 42PJ550 hd-ready i bedzie slurzyc tylko do ogladania telewizji i filmow,ale nigdzie o nim nie moglem znalesc testów bo czytalem w jego instrukcji ze odtwarza pliki divx,divx hd oraz mkv ale czy one dzialaja to nie wiem a w zadnym sklepie go nie widzialem zeby przetestowac,tylko brak informacji czy odczytuje napisy.

Prosze o informacje czy cena 1699zl jest dobra za niego czy lepiej dolorzyc i kupic lcd samsunga z usb bo akurat to testowalem i bezproblemu odtwarzal wszystkie pliki i napisy

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Ja testowałem w/w model i porównywałem wyniki testów z SAMSUNGiem 42C450 i nie będę ukrywał, że SAMSUNG jest pod względem multimedialności zdecydowanie lepszy. Po stronie LG jest lepsza obsługa napisów [przenoszenie góra-dół], lepsza czcionka oraz odczyt plików QuickTime'a [.mov]. Niestety LG zawiódł na całej linii jeżeli chodzi o obsługę dźwięku w formacie DTS. Nie odczytuje go wcale.:P

P.S. Jednej rzeczy nie sprawdzałem, a mianowicie puszczenie dźwięku za pomocą kabla optycznego do amplitunera (jest więc szansa, że DTS będzie działał).

P.S.2 Żeby nie było tak różowo SAMSUNG 42C450 przy oglądaniu całego filmu .mkv "rozjeżdża" dźwięk i obraz (takie informacje podają użytkownicy tego modelu - ja niestety testowałem tylko sample).

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Edytowane przez sudione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info a jak wypada obraz w konfrontacji z samsungiem?

Bo jak mialem mozliwosc testowania tego samsunga to bez problemu odtworzył transformersów 2 wersja imax w mkv 20gb i z dzwiekiem dts,dysk 250gb nfts wd,dzwiek normalnie byl stereo w glosnikach,tylko mialem jedna uwage co do napisów w pewnym momemcie po przewijaniu nagle sie zgubily i nie było polskich znaków,akurat byl pracownik samsunga i była to wina sterownikow tak twierdzil,bo jak podlaczylem ten dysk do nowego telewizora 3d samsunga to wogole dysku nie widzial i telewizor sie zawiesił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info a jak wypada obraz w konfrontacji z samsungiem?
Witam ponownie!

To jest podobna półka cenowa więc różnic jakiś kosmicznych nie ma. Co warte jeszcze odnotowania -> miałem możliwość testowania tych telewizorków w tym samym czasie w sklepie i wydaję mi się, że troszkę lepsza powłoka antyrefleksyjna jest w LG i dodatkowo ta fantastyczna jedno calowa ramka!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...