Skocz do zawartości
DZIELNA6

Philips 47PFL8404 czy PHILIPS 46PFL5605

Rekomendowane odpowiedzi

Który z tych modeli polecacie, cenowo podobne. TV podłączony będzie do kablówki cyfrowej UPC (kilka kanałów HD) bez DVD, blu-ray. Interesuje mnie przede wszystkim jakość odbioru kanałów SD.

- 47 PFL8404 klasyczny LCD, 100 Hz, Pixel Precise HD, HD Natural Motion, Ambilight Spectra 2.

- 46 PFL5605 z podświetleniem LED, 100 Hz, tylko Pixel Plus HD (starszy), HD Natural Motion,

ale bez Ambilight Spectra 2 (mogę przeboleć). Czy będzie zauważalna różnica w jakości obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który z tych modeli polecacie, cenowo podobne. TV podłączony będzie do kablówki cyfrowej UPC (kilka kanałów HD) bez DVD, blu-ray. Interesuje mnie przede wszystkim jakość odbioru kanałów SD.

- 47 PFL8404 klasyczny LCD, 100 Hz, Pixel Precise HD, HD Natural Motion, Ambilight Spectra 2.

- 46 PFL5605 z podświetleniem LED, 100 Hz, tylko Pixel Plus HD (starszy), HD Natural Motion,

ale bez Ambilight Spectra 2 (mogę przeboleć). Czy będzie zauważalna różnica w jakości obrazu?

Posiadam 42PFL8404 i moim zdaniem dobrze radzi sobie z sygnałem SD,

szczególnie jesli jest to sygnał cyfrowy ( u mnie kablowka Aster).

Na analogu niektore programy wyglądają gorzej.

Pamietaj, ze przy sygnale SD, dla przekatnej 46 cali lepiej ogladac telewizje z conajmniej 4 metrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam 42PFL8404 i moim zdaniem dobrze radzi sobie z sygnałem SD,

szczególnie jesli jest to sygnał cyfrowy ( u mnie kablowka Aster).

Na analogu niektore programy wyglądają gorzej.

Pamietaj, ze przy sygnale SD, dla przekatnej 46 cali lepiej ogladac telewizje z conajmniej 4 metrow.

Temat już jest nieaktualny. Został wybrany model 8404, jest super, skalowanie sygnałów SD b. dobre

Edytowane przez DZIELNA6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...