Skocz do zawartości
Matthew_86

WD TV Media Player

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jakiś czas temu kupiłem WD TV Media Player (chyba I generacja) i bardzo często zdarza się, że sterowanie po prostu odstawia fochy: albo skrzynka nie reaguje na polecenia wydawane pilotem, albo się zawiesza i ciągle przeskakują pozycje tak, że bardzo ciężko jest np. w sekcji Video trafić na przeglądanie filmów po folderach...Strasznie wkurzające...Jak myślicie - oddać sprzęt do serwisu (mam jeszcze gwarancję)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi pojawił się ten sam problem z pilotem co wyżej - skrzyneczka nie reaguje na polecenia , a jak już zareaguje to po dłuższej chwili ( ok.1 minuty ). Czy ktoś miał podobne problemy i czy poradził sobie z nimi? Czekam na odp. i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mi pojawił się ten sam problem z pilotem co wyżej - skrzyneczka nie reaguje na polecenia , a jak już zareaguje to po dłuższej chwili ( ok.1 minuty ). Czy ktoś miał podobne problemy i czy poradził sobie z nimi? Czekam na odp. i Pozdrawiam

Niestety tak jest z tym sprzętem, przestaw w inne miejsce może pomoże!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdarza się, że po naciśnięciu przycisku power nic się nie dzieje, więc gry próbuję jeszcze raz go uruchomić, to nagle okazuje się, że to moje pierwsze naciśnięcie przycisku power poskutkowało, ale z duuuuużym opóźnieniem, więc po prostu go wyłączam. Ale tak jest tylko wtedy gdy nie używam WD przez dłuższy czas tj. przez 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na drugi dzień po moim wpisie na forum rano odpaliłem sprzęt ( skrzyneczkę ) no i działał. Lecz dziś przeszedł sam siebie - przestał odtwarzać cokolwiek. Najpierw obejrzałem jeden film .mkv , a potem przestał odtwarzać cokolwiek nawet xvid-y, tzn. wszystko mogę ustawić w skrzyneczce ale w momencie jak chcę coś włączyć aby obejrzeć robi się ciemny obraz ( nie całkiem ciemny co świadczy o tym , że przesyłany jest sygnał do TV ) i koniec!!! Wcześniej mogłem oglądać co chciałem i przeskakiwać z pliku na plik ... i wszystko śmigało!? Nic ze skrzyneczką nie robiłem poza tym że przestawiłem ją o kilka centymetrów jak sugerowali tutaj forumowicze. Boję się , że coś niedobrego dzieje się ze skrzyneczką. Jakieś pomysły (HELP !!!). Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta skrzynka mnie zadziwia !!! Po 15 minutach coś jej "odbiło" i chodzi !? jak talala. Ale mimo wszystko trzeba zwrócić uwagę na te zjawiska. Sorki , że tak piszę ciągle , ale temat chyba warty poruszenia. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2 latach używania bez żadnych problemów:) nagle nie odczytuje danych z dysku zewnętrznego ;).

może ktoś miał taki problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na problemy z odtwarzaniem czesto pomaga przywrocenie ustawien fabrycznych, a jezeli player ma klopoty z dyskiem zewnetrznym, nalezy usunac z dysku katalog ".wd_tv" i podlaczyc ponownie. U mnie pomaga. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem jak sie przygladam jakosci elektroniki i inych produktó dzisiejszych to mam wrazenie, ze np. elektronika to ma zaszyte w sobie oprogramowaie, ktore ma ja uszkadzac niedlugo po wygasnieciu gwarancji :P

wiem, ze to ciut paranoja ale towarzyszy mi kazdego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj i dzisiaj miałem problem z odtworzeniem dwóch filmów. Na lapku chodzą one bez problemu, natomiast w WD nawet nie chcą odpalić. Przy pierwszym informuje mnie o braku wsparcia dla danego formatu (mp4), z kolei z drugim filmem jest o tyle gorzej,że próbuje się uruchomić, ale nic z tego nie wychodzi. Dodatkowo gdy chcę włączyć potem jakiś inny film z dysku to już nie da rady. Muszę odłączyć WD od zasilania,poczekać chwilę i później wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...