Skocz do zawartości
moonfall84

Avatar & Władca Pierścieni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Jest to mój pierwszy post na forum, mimo iż już dawno czytałem je jako gość.

Poczytałem sporo nt. wydania Avatara oraz Trylogii Władcy Pierścieni i zastanawiam się gdzie najkorzystniej kupię te filmy ?

Od razu zaznaczam że nie zależy mi na lektorze polskim, jednak napisy byłyby wskazane dla moich domowników, którzy niekoniecznie znają angielski w takim stopniu jak ja.

Czytałem o jakości wydań B-r i wydanie polskie jest dość dobre pod tym względem (wnioskuję z tego że z USA/UK również będzie tak samo dobre). Problem polega na tym że wydania z USA/UK nie posiadają polskich napisów. Inaczej ma się sprawa z Władcą - bo napisy są nawet w wersji z USA.

Nie kupowałem nigdy na Amazon, także proszę Was o opinie i porady gdzie najlepiej zaopatrzyć się w te filmy. Szkoda że w Polsce ceny są wyższe niż na Zachodzie, a zarobki nieporównywalnie niższe.

Jeśli macie swoje główne, sprawdzone źródło zakupów też chętnie je poznam.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Nie zależy Ci na czasie, to poczekaj na wydanie Extended Władcy i rozszerzone wydanie 4BD Avatara...

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Nie zależy Ci na czasie, to poczekaj na wydanie Extended Władcy i rozszerzone wydanie 4BD Avatara...

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Kupowanie "Powrotu króla" w obecnej formie to po prostu wyrzucanie pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłącze się do pytania jak w pierwszym poście , czy wydanie na bluray z USA konkretnie z Amazonu US ma napisy PL, w specyfikacji filmu widać że są. Ma ktoś z tamtąd tą wersję i potwierdzi że są.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

www.allegro.pl

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Władcy Pierścieni było już pisane, że wydanie UK i US nie ma polskich napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zależy Ci na czasie, to poczekaj na wydanie Extended Władcy i rozszerzone wydanie 4BD Avatara...

Pozdrawiam serdecznie.

Filmy bym sobie z chęcią odświeżył już teraz zamiast czekać na wydanie Extended do "nie-wiadomo-kiedy".

W takim razie zostaje mi poczciwe mniej lub bardziej allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Filmy bym sobie z chęcią odświeżył już teraz zamiast czekać na wydanie Extended do "nie-wiadomo-kiedy".

W takim razie zostaje mi poczciwe mniej lub bardziej allegro...

Odśwież, pożycz z wypożyczalni wersję BD za 10-18 zł, oglądnij... A poczekaj na zakup prawdziwych wydań.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Odśwież, pożycz z wypożyczalni wersję BD za 10-18 zł, oglądnij... A poczekaj na zakup prawdziwych wydań.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

VAMET jak zwykle mądrze mówi i ma w 100% racje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydanie US "Władcy" nie ma polskich napisów - nawet na Amazonie US sprostowali już ten błąd. BTW - dzięki informacjom forumowiczów w porę wycofałem się z zakupu.

Wydanie UK nie posiada tych napisów również - to sprawdzone osobiście na posiadanym egzemplarzu. I to wydanie jest najbardziej opłacalne w tej chwili - kosztuje niecałe 30 funtów. Sam możesz przeliczyć i porównać ile to procent ceny polskiego wydania. Korzyść w porównaniu z edycją US jest taka, że jest tańsze i unikasz ewentualnego naliczenia VAT przez urząd celny.

"Avatara" z kolei najlepiej było kupić w ostatnią niedzielę w MM (bez VAT) za 81 zł. Polskie wydanie "Władcy: kosztowało wtedy jakieś 268 zł czyli wciąż co najmniej o 100 zł za dużo;-)

Edytowane przez Astromatrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...