Skocz do zawartości
kari88

samsung bc-c6500 problem z siecią

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że przez auto nie idzie dlatego chcę połączyć się ręcznie z siecią. wpisuję ip 192.168.1.4 maska sama wchodzi, brama 192.168.1.1 dns taki sam jak brama. po tym w 3 etapie sprawdzania sieci "ping bramy" wyskakuje brak połączenia z bramą.... help nie mam pojęcia co robić mam w sieci lapka jeśli to cos zmienia. proszę o szybką odpowiedź. Zakupiłam sprzęt dziś razem z avatarem, lecz film prosi o aktualizację... :) sry admin jeśli temat już jest ale nie mogłam znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC-streaming ponoc nie działa w żadnych z odtwarzaczy Blu-ray firmy Samsung - taką dostałem odpowiedz na infolinii, gdyż chciałem zaraz po zakupie skorzystać z tej opcji w przypadku BD-P 1600. Jedynie co działa w moim przypadku to YouTube oraz aktualizacja - dla mnie te rzeczy nie mają znaczenia. Nie wiem jak w Twoim modelu, ale u mnie podłączyłem kabel do routera i automatycznie wszystkie ustawienia zostały aktywowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC-streaming u mnie w modelu BD C6500 działa bez problemu. Trzeba tylko na PC zainstalować ze strony Samsunga program PC Share Menager i bez problemu filmy czy muza idzie bezprzewodowo do odtwarzacza. Co do podłączenia do sieci to również się zgdadzam z przemówcą, że należy spróbować ustawień AUTO. Pryczyna braku połąćzenie może też leżeć w routerze ( jakaś blokada hasłem lub MAC). Ja swój odtwarzacz mam narazie 3 dzień ... i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... przez auto próbowałam i nie idzie. Jak jest to różnica to neta mam w UPC a ruter to netgear. mam sieć bezprzewodową i chcę z niej skorzystać, można się wnerwić jak kupi się sprzęt i nie wszystko działa. Zaktualizowałam przez USB ale proszę o łopatologiczną instrukcję co wpisać/ zrobić żebym się połączyła dla wszystkich opcji w imię zasady płacę - wymagam (sprzęt zapłacony i nie działa....) help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...