Skocz do zawartości
tief

Jakie odtwarzacze Blu-Ray odtwarzają nagrywalne nośniki BD-R , BD-RE , DVD itd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do zakupu stacjonarnego odtwarzacz Blu-ray, a w przyszłości nagrywarkę do komputera Blu-ray.

Mam pytanie do wielmożnych forumowiczów, jaki sprzęt stacjonarny polecacie ?.

Nie interesuje mnie MKV files .

Pozdrawiam :P

P.S

Nie chodzi mi o teoretyczny odczyt płyt tak jak jest podane w instrukcji, tylko rzeczywisty.

Edytowane przez tief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony s350 czyta wszystko jak leci a można go teraz kupić za śmieszne pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Panasonic DMP-BD80, DMP-BD60 i nowe 85,65,45, a może słynny LG BD-390 - czy czytają ?

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
LG 390 czyta nagrywane płyty BD-R/RE 25/50 GB, nagrywane w Nero.

Pozdro

w tym temacie piszesz ze 390 nie odtwarza nagrywanych plyt :

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=20945

no to jak to w koncu jest ?

chce cos kupic, albo 390, albo z nowej serii 560 / 570 ale teraz troche zglupialem...

oczywiscie chodzi mi o kopie "bezpieczenstwa" oryginalow itp

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 390 jest cos dziwnego przy odtwarzaniu nagranych plyt

płyty nagrywane w nero

część pokazuje jako zwykłe dane i przy probie odtworzenia wyskakuje bład o nieobsługiwanym kodeku audio

stary poczciwy panasonic bd30 czyta wszystkie nagrane plyty 25 i 50 gb bez problemu (nagrane w nero i w dvdfab)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego pytam, bo chce uniknac przykrych niespodzianek. plyt BR na gieldzie w dobrych cenach coraz wiecej.

a wiadomo sa to wszystko nagrywane na nagrywarce komputerowej i wyciete zeby sie zmiescily na 25.

coraz bardziej przestaje mi zalezec na MKV, chyba poszukam czegos taniego czytajacego wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUNE i wszystko jasne .... nie będziesz nabijał kabzy piratom ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plytki zamiast taniec drozeja, juz w hurtowni sa nawet duzo drozesze niz byly

Diune jest dosc drogie, hm porownuje do PC, o popcornie nie mowie bo to jakas nagonka na ten sprzet

choc cos mnie kreci Diune, ale nie mam amplitunera z dzwiekiem HD:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
DUNE i wszystko jasne .... nie będziesz nabijał kabzy piratom ! :(

Tak, tylko ja chce miec "porzadny" odtwarzacz Blu-Ray, a nie kombajn, od tego mam tuner SAT i komputer,

oczywiscie jest to super-maszyna, ale nie ta polka cenowa i ciagle nie mam mozliwosci "wlozenia" plyty

nie chodzi mi o nabijanie kasy piratom, a o zwiekszajaca sie dostepnosc takich nagrywanych BR. za "chwile" bedzie tak jak ze zwyklymi DVD, zawsze ktos bedzie mial cos nowego i mozna sobie przegrac, albo wezme z wypozyczalni, sam przygotuje pod 25 i sobie nagram, a chce zeby mi to taki sprzet odtwarzal.

sytuacja jest taka sam jak pare lat temu z dvd, co lepszy sprzet to nie czytal nagrywanych plyt, tylko oryginaly, albo tak zwane "tłoki" czyli piraty zza wschodniej granicy. tego chce uniknac. Juz mi nawet na MKV nie zalezy bo seriale to sobie moge na komputerze obejrzec, a filmy chce miec jednak "eleganckie" w pudeleczku z menu itd

dobre mkv to tez z 15GB, wiec dla mnie juz lepiej nagrac sobie takie "prawdziwe" BR

plyta dobra 15zl , wiec juz nie ma tragedii, a nagrywaja tez na fortisach po 7-8zl.

Sony S370 dzi w mixelectronics 355zl promocja , chyba pojde z kilkoma nagranymi plytkami i przetestuje....

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plytki zamiast taniec drozeja, juz w hurtowni sa nawet duzo drozesze niz byly

Diune jest dosc drogie, hm porownuje do PC, o popcornie nie mowie bo to jakas nagonka na ten sprzet

choc cos mnie kreci Diune, ale nie mam amplitunera z dzwiekiem HD:(

Nie wiesz dlaczego drożeją płytki ? Zobacz ile kosztuje dolar i wszystko jasne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimuszek

napisal

"zwiekszajaca sie dostepnosc takich nagrywanych BR. za "chwile" bedzie tak jak ze zwyklymi DVD"

oj nie sadze, na Blu-ray sa tylko jak narazie filmy, watpie zeby byly programy i gry na tym nosniku, wiec malo prawdopodobne ze cos sie zmieni w przeciagu roku.

a nie lepiej nagrywac 50GB ze wszystkim niz sie bawic, plytki niebawem powinny byc w granicach 25zl.

Przeciez piszesz ze chcesz miec elegancje z menu, to raczej 50GB a nie 25GB

---------

lipa_ml

wiem czemu co drozeje, moze nie wiesz ale ja wiem zamowilem 2 tyg temu plytki, ale nie bylo w hurtowni, a wtenczas $ nie drozal, wiec nie jest wszystko jasne

w hurtowni bylu po 12zl 3tyg temu, pare dni pozniej juz nie bylo, tydzien temu pojawily sie juz po 20zl, a wzrost kursu dolara mamy teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, piszac od dvd mialem na mysli tylko i wylacznie filmy

co do 50GB oczywiscie tez masz absolutna racje, takie bede nagrywal i zbieral

tylko ciagle nie wiem jaki odtwarzacz czyta takowe bez zadnego problemu

mam plazme panasonica i mialem zamiar kupic tez panasonica, zgodnosc z viera-link, przelaczanie itd , ale okazuje sie ze panasonic z nagrywanymi ma problemy

do sony nie mam zaufania, podobaja mi sie LG, ale ciagle nie wiem, o nowych 560 nikt nic nie pisze.

o 390 (pomijam cene) jedni pisza ze czyta wszystko, inni ze nie czyta... moze sporo zalezy tez od plyty

takie PS3 czyta wszystko, tylko nie bede kupowal konsoli zeby nigdy nie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG BD370 łapie wszystko tylko nie sprawdzałem bd-r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak dla mnie jedyna i najlepsza mozliwoscia jest, wypalenie paru plyt i zabranie ich do sklepu, szybciej i pewnie niz czekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym temacie piszesz ze 390 nie odtwarza nagrywanych plyt :

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=20945

no to jak to w koncu jest ?

chce cos kupic, albo 390, albo z nowej serii 560 / 570 ale teraz troche zglupialem...

oczywiscie chodzi mi o kopie "bezpieczenstwa" oryginalow itp

Witam

Płyta nagrana Imgburn w LG390 nie odtwarza się, natomiast obraz nagrany Nerem idzie poprawnie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Panasonicu BD-60 widzi plytki BD-R 25GB oraz BD-RE 25GB, natomiast za nic nie chce mi odczytac plytki BD-RE DL 50GB zarwono jak nagram tam film 50GB jak rowniez filmy 25 GB ktore lataja na plytkach 25GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Diune jest dosc drogie, hm porownuje do PC, o popcornie nie mowie bo to jakas nagonka na ten sprzet

choc cos mnie kreci Diune, ale nie mam amplitunera z dzwiekiem HD:(

Dune ma na pokładzie dekodery HD.Wystarczy wielokanałowy wzmacniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest jego wielki plus

nie rozumiem tej nagonki na popcorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...