Skocz do zawartości
koles

Wiele rodzjów plików

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagam własnie sobie filmy w hd i widzę że są one w wielu formatach i rodzjach.
Może ktoś doświadczony już opisze co i czym otw. jak połączyć do 1-pliku )skoro potem ma się do tego dokładać pl.dub. np.)
Bo z tego co widzę to są to filmy z rozszerzeniem avi/nfo/wmv/mov/vob/ts/mpg.
I tak np.Finding.Nemo.HDTV.1080i.AC3 - 2cd jest cale w .ts.fajnie ale co dalej.Na forum nie ma info jak się takim plikiem dalej się pobawić , aby mieć 1 -plik wynikowy z pl.dub.
I proszę mnie tu teraz nie odsyłać od razu do opisu Gmeru bo nie o to chodzi.Tylko o konkrety! Edytowane przez koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok poradziłem sobie już sam z wiloma problemami.
Ale teraz mam pytanko.
Skoro ten Nemo to 2cd.Każdy cd to 40-kilka plików .ts.Widzę że muszę zmienić ten format na :wmv9
Bo chcę go zobaczyć z pl.tekstem , bo potem chyba łatwiej będzie mi podmienić pl.dub.
Mogę z te 40-kilka plików połączyć w 1 plik.ts.Potem go konwertowałem do dvd mpeg2 tylko coś zle robię bo wywala błąd wielkości pliku wynikowego a jak już przewali go to odtwarzany film ma sam dzwięk bez obrazu.!!!??? Czym i na jaki format najlepiej zamienić takiego .ts ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dziale Napisy HD po 15 września miało pojawić do pobrania obiecane demo Samsunga From The Blue.

PROSZĘ O DOTRZYMANIE SŁOWA. CZEKAMY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DZIELNA6' post='13271' date='08.10.2006, 18:02 ']W dziale Napisy HD po 15 września miało pojawić do pobrania obiecane demo Samsunga From The Blue.

PROSZĘ O DOTRZYMANIE SŁOWA. CZEKAMY.[/quote]
Witam!!
Znam sprawę i jestem upoważniony do udzielenia odpowiedzi. Posiadam demo Samsunga From The Blue, ale nie mogę przesłać na serwer, są kłopoty na łączach. Kilkakrotnie próbowałem, ale po wysłaniu kilku procent serwer nie przyjmuje.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
co mogę powiedzieć nt tego pytania

Wszystkie rodzaje plików odpalisz subeditplayer, allplayerem lub bestplayerem (a to czy się odpali czy nie zależy od maszyny).

U mnie np na starym kompie na best playerze nie chodziły np ts i mov a teraz na nowym chodzi wszystko.
Wybór odtwarzacza przy założeniu że maszyna wymiata powinienes uzależnić od właściwości plików filmowych tzn jeśli plik ma wiecje niż jedno audio to bestplayer odpada a inne maja opcje wyboru.

Co do kodeków to

jakis kazalite kodecpack, core-avc, matroska(najnowsze odmiany jakieś) ac3 filter

i wszystko ci powinno chodzić, no ale najlepiej samemu sprawdzić.

ważne jak masz kompa normalnego to nie zawracaj sobie głowy hd, aby mieć komfort działanie sprzęt musi być więcej niż dobry, bo żadna przyjemność oglądać slajdshow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuję leonwawa.

Ale zobacz kiedy ja piasłem tego posta.

[quote]Napisano 08.10.2006, 00:10[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...