Skocz do zawartości
kamil_andrzej

bd hp22SB

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam poważny problem z odtworzeniem filmu avatar, płyta jest długo wczytywana, pojawia się menu z ustawieniami a potem już nic, odtwarzacz się zawiesza i nie reaguje na żaden przycisk, może ktoś ma podobne problemy a przede wszystkim jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy szukaj u producenta, może zaktualizował już firmware, które wgrasz do urżądzenia i powinno hulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomocy szukaj u producenta, może zaktualizował już firmware, które wgrasz do urżądzenia i powinno hulać.

chętnie przeprowadzę aktualizację ale póki co firma twierdzi, że takiej nie ma, bo to wina producenta płyt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekieruj więc korespondencję do dystrybutora filmu i zażądaj zwrotu zapłaconych pieniędzy - niech się wezmą za łby !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przekieruj więc korespondencję do dystrybutora filmu i zażądaj zwrotu zapłaconych pieniędzy - niech się wezmą za łby !! :)

to chyba ostateczny krok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę, że jednak nie tylko ja mam ten problem

też posiadam BD-HP22SB i też mam problem z odtorzeniem AVATARA

płyta bardzo długo się wczytuje i do momentu Menu jest jeszcze w miarę OK, natomiast po uruchomieniu filmu odtwarzasz się zawiesza i trzeba go wyłączyć na siłę, żeby coś zrobić.

myślałem, że mam uszkodzoną płytę, ale jednak to problem z odtwarzaczem.

w takim razie chyba trzeba poczekać, aż w końcu jakiś firmware wyjdzie i załata dziurę

wszedłem na tą stronkę, która się pojawia na ekranie tytułowym http://www.blu-raydisc.com/forbestresults.html

jednak tam na odnośniku do EMEA Sharp niestety nie ma żadnych dostępnych firmware do tego konkretnego modelu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

widzę, że jednak nie tylko ja mam ten problem

też posiadam BD-HP22SB i też mam problem z odtorzeniem AVATARA

płyta bardzo długo się wczytuje i do momentu Menu jest jeszcze w miarę OK, natomiast po uruchomieniu filmu odtwarzasz się zawiesza i trzeba go wyłączyć na siłę, żeby coś zrobić.

myślałem, że mam uszkodzoną płytę, ale jednak to problem z odtwarzaczem.

w takim razie chyba trzeba poczekać, aż w końcu jakiś firmware wyjdzie i załata dziurę

wszedłem na tą stronkę, która się pojawia na ekranie tytułowym http://www.blu-raydisc.com/forbestresults.html

jednak tam na odnośniku do EMEA Sharp niestety nie ma żadnych dostępnych firmware do tego konkretnego modelu :)

witam,

dostałem odpowiedź od sharp global, że właśnie pracują nad nowym firmware, będzie dostępny "wkrótce" ciekawe, kiedy to wkrótce będzie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

dostałem odpowiedź od sharp global, że właśnie pracują nad nowym firmware, będzie dostępny "wkrótce" ciekawe, kiedy to wkrótce będzie.....

dzięki za cynk,

ja ze swojej strony skrobnąłem niezbyt miłe pismo do Sharp Polska, co sądzę o takiej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winien jest Fox za nowe zabezpieczenie a nie producent i jesli pracuje nad nowym softem to super. a jeszcze Sony mogłoby zamknąć wreszcie ten standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
winien jest Fox za nowe zabezpieczenie a nie producent i jesli pracuje nad nowym softem to super. a jeszcze Sony mogłoby zamknąć wreszcie ten standard.

witam,

z pewnością wina leży nie tylko po stronie producenta sprzętu, dlaczego jednak płyta odtwarzana jest na innym sprzęcie, czy to znaczy, że producenci tego sprzętu zdążyli z poprawkami, czy sharp po prostu zaspał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest jakaś aktualizacja z 30.04. Z ciekawości ją ściągnełem i tam coś pisze o avatarze. Ja niestety mam starszy model hp20 o którego ostatnia aktualizacja była z pażdziernika, a nie chodzi mi film 2012. Coś mi się zdaje, że na ten model to już położyli krzyżyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież jest jakaś aktualizacja z 30.04. Z ciekawości ją ściągnełem i tam coś pisze o avatarze. Ja niestety mam starszy model hp20 o którego ostatnia aktualizacja była z pażdziernika, a nie chodzi mi film 2012. Coś mi się zdaje, że na ten model to już położyli krzyżyk.

witam,

aktualizacja rzeczywiście jest ale nie w języku polskim, po wgraniu jej do odtwarzacza w menu nie będzie języka polskiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...