Skocz do zawartości
niko

42 cale

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić 42 LCD - który z dostępnych modeli aktualnie bądż w najbliższej przyszłości polecili by fachowcy z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='niko' post='13100' date='07.10.2006, 00:49 ']Mam zamiar kupić 42 LCD - który z dostępnych modeli aktualnie bądż w najbliższej przyszłości polecili by fachowcy z forum.[/quote]


Z LCD to tylko Full HD: mój ranking to taki:

1. Sharp 42XD1
2. Samsung LE-42F71
3. Sony 40X2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='13131' date='07.10.2006, 12:02 ']...
2. Samsung LE-42F71
....[/quote]

Przepraszam z góry za czepiactwo : albo 40 albo 46" dla Samsunga seria F

pzdr

edit : z "nie" FullHD proponowałbym spojrzeć na modele 100Hz : Samsunga M71 i Toshibę WLT68 (wkrótce dostępna) Edytowane przez nowy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nowy66' post='13132' date='07.10.2006, 12:09 ']Przepraszam z góry za czepiactwo : albo 40 albo 46" dla Samsunga seria F

pzdr[/quote]

oczywiście że LE40F71, przepraszam za pomyłkę, muszę chyba odpocząć :angry:
dzięki za korektę nowy66, to nie jest czepiactwo of course

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najnowszym numerze AudioVideo wyczytałem, że wszystkie nowe telewizory LCD Sharpa z serii XD1 z wyjątkiem wersji 42-calowej posiadają nowe podświetlenie. Cytuję: "Tak szerokiej oferty telewizorów Full HD (łącznie 6 modeli) nie oferuje żaden inny producent. Nowe matryce mają nie tylko 2,07 miliona pikseli, ale również nowe podświetlenie (z wyjątkiem wersji 42-calowej), w którym wykorzystano czwarty kolor - ciemną czerwień (crimson red), odpowiadający fali światła 650 nm. Dzięki niemu poprawiono wierność reprodukcji głębokich czerwieni (np. koloru wina), z którym inne matryce LCD mają spore trudności."

Biorąc pod uwagę, że matryce 42-calowe nie pochądzę z fabryk Sharpa odnoszę wrażenie, że ten model został zrobiony na siłę i w jak najkrótszym czasie aby jednocześnie zaprezentować calą gamę od 37 do 52 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...