Skocz do zawartości
tomek242

Nine Inch Nails Live: Beside You In Time

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do tej pory nikt tu nic nie wspominał o NIN, więc pomyślałem że warto przybliżyć to wydawnictwo. Koncert może już nie najnowszy, ale uważam że warty zobaczenia (usłyszenia). Koncert z 2006 roku z trasy NORTH AMERICAN WINTER TOUR 2006. Oprócz 19 nagrań z głównego koncertu, płyta zawiera dodatkowo 5 nagrań z NORTH AMERICAN SUMMER TOUR 2006, 3 nagrania z prób generalnych przed trasą, 2 videpclipy i galerię zdjęć. W kilku utworach można wybierać kąt kamery.

Nine Inch Nails, nie jest łatwy w odbiorze ze swoją rockowo-industrialną mieszanką, jednak Trent Reznor to naprawdę utalentowany i perfekcyjny muzyk.

Dobry obraz i świetny dźwięk, polecam. Urywki koncertu można zobaczyć http://halo22.nin.com/trailerclips.html

Miłośnicy Celin Dion czy Michaela Buble, mogą sobie oszczędzić oglądanie tego koncertu ;) , ale zachęcam wszystkich otwartych na muzykę do zapoznania się z tą pozycją.

Obraz: 1080p Widescreen 16:9

Dźwięk: Dolby True-HD 5.1 i Dolby 2.0 Stereo

d3feeb6709a0965181602110.L.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert warty uwagi. Dobra jakość obrazu i dzwięku. Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert świetny , cieszy szczególnie przy małej liczbie podobnych klimatowo wydawnictw, oglądałem go jeszcze z HD DVD która nie miała możliwości zmiany kątów widzenia w tych kilku kawałkach ale pora uaktualnić do BD przy okazji nowego sprzętu i przewietrzyć głośniki :)

BTW.

Miałem możliwość zobaczyć NIN na pierwszym jak dotąd i jedynym koncercie w Polsce w Poznaniu w kwietniu 2009 i przyznam że po obejrzeniu tego materiału spodziewałem się zobaczyć w tle sceny projekcje wizualne i szalone efekty.

Tego akurat zabrakło a mimo to samo widowisko miało takiego kopa że ekipa Reznora rozniosła publikę na miazgę, cały wieczór czekałem na kawałek "Hurt" i się doczekałem, aż dusza zadrżała. :D

Dzięki za przypomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...