Skocz do zawartości
Penetratore

Pilot Medion X10 - Zdalne Sterowanie - plik ini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mógłby ktoś podesłać plik konfiguracyjny(z komendami) dla pilota Medion X10 do programu Zdalne sterowanie (win XP) ??

Nie znam sie za bardzo na funkcjach pilota i co on może więc przydałby sie pliczek.

Prosze info na maila penetratore@gmail.com

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mógłby ktoś podesłać plik konfiguracyjny(z komendami) dla pilota Medion X10 do programu Zdalne sterowanie (win XP) ??

Nie znam sie za bardzo na funkcjach pilota i co on może więc przydałby sie pliczek.

Prosze info na maila penetratore@gmail.com

Z góry dzięki za pomoc

Ale napisz czym chcesz sterować.

Przecież to się robi na zasadzie przycisk na pilocie -> przycisk na kalwiaturze (lub kombinacja przycisków)/funkcja myszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale napisz czym chcesz sterować.

Przecież to się robi na zasadzie przycisk na pilocie -> przycisk na kalwiaturze (lub kombinacja przycisków)/funkcja myszki

chcę sterować XBMC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcę sterować XBMC

To wgraj któryś z profili domyślnych i będzie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wgraj któryś z profili domyślnych i będzie grało.

no właśnie nie gra ..

Po włączeniu sie kompa, program (zdalne sterowanie) uruchamia się w tle, ale pilot nie działa. Dopiero jak wgram profil który sam stworzyłem .. gdzie są zdefiniowane 3 przyciski (uruchom XBMC, exit/shutdown i ok/enter) to w tym tylko zakresie to działa (nie mówie już o tych profilach które są zdefiniowane - bo one w ogóle nie działają)

Tak więc mam w sumie dwa problemy:

- brak pełnej konfiguracji dla przycisków XBMC

- konfiguracja nie wczytuje sie po starcie kompa,

Edytowane przez Penetratore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy używałem jeszcze tego pilota (teraz leży w szufladzie) to miałem wgrany domyślny profil i chodziło bez problemu z XBMC.

Czasem zdarzało się że programik "Zdalne sterowanie" nie odpalał i trzeba było to robić ręcznie przyciskiem "Włącz".

Prawdę mówiąc teraz używam po prostu myszki radiowej (a dokładniej zestawu klawiatura+myszka). Sporo wygodniejsze i działa zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj użyć AEROADMIN a zobaczysz Ta bezpłatna aplikacja obejmuje wszystkie Twoje potrzeby w zakresie połączenia zdalnego pulpitu:
- Pracuje za NAT
- Brak rejestracji i konfiguracji
- Łatwy w użyciu i szybka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...