Skocz do zawartości
Korsanty

Napisy w BDP 320

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Jestem od niedawna posiadaczem BDP 320.Denerwują mnie napisy w kolorze ciemnoszarym z jasną obwódką.Są małoczytelne.Do tej pory oglądałem na Pionku DV 470 i miałem białe napisy.Przyzwycziłem się do tego.Czy zmiana softu załatwi tą sprawę?Proszę o pomoc jak to zrobić.Jestem gościem starszej daty z 5 z przodu,ale co nieco kumam .W DV 470 soft zmieniałem z płytki,czy tu jest taka możliwość ,czy koniecznie trzeba podpiąć się do sieci?

Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ustawiony dziwek w bdp 320.Szwagier ma podlaczony po hdmi i w opcji dziwęk podswietla mu sie tlylko DTS Dowmix.Nie podwietla sie ani dts1,2 ,ani dolby digital 1,2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz ustawiony dziwek w bdp 320.Szwagier ma podlaczony po hdmi i w opcji dziwęk podswietla mu sie tlylko DTS Dowmix.Nie podwietla sie ani dts1,2 ,ani dolby digital 1,2.

U mnie jest i DTS1,DTS2,DTS>PCM, i też po HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Jestem od niedawna posiadaczem BDP 320.Denerwują mnie napisy w kolorze ciemnoszarym z jasną obwódką.Są małoczytelne.Do tej pory oglądałem na Pionku DV 470 i miałem białe napisy.Przyzwycziłem się do tego.Czy zmiana softu załatwi tą sprawę?Proszę o pomoc jak to zrobić.Jestem gościem starszej daty z 5 z przodu,ale co nieco kumam .W DV 470 soft zmieniałem z płytki,czy tu jest taka możliwość ,czy koniecznie trzeba podpiąć się do sieci?

Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc

Dodam,że chodzi o filmy nagrywane prze ze mnie w divx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest i DTS1,DTS2,DTS>PCM, i też po HDMI

No to nie wiem o co chodzi.Czemu u niego jest podświetlony tylko DTS Dowmix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...