Skocz do zawartości
vENiZE

Jak najtańszy do MKV H.264 bez zbędnych dodatków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuję na dniach (najlepiej jutro ;] ) kupić odtwarzacz.

Musi obsługiwać dysk na USB, filmy MKV H.264 1080p i wbudowane napisy (polska czcionka nie ważna). Dość ważny jest również upscaling, bo zauważyłem że przykładowo ładniej wygląda DVD sztucznie podbite do 1080p (telewizor dostaje sygnał 1080p) niż bez.

Byłbym w siódmym niebie, gdyby odtwarzacz nie gubił formatowania napisów (jeśli ktoś na forum ogląda anime, to doskonale wie jak to wygląda), ale to już mniejsza kwestia.

Właściwie zastanawiam się między Asmax PlayBOX oraz Ariva HDplayer 110 i Asus O!Play HDP-R1 (zbudowane na tym samym chipie).

Co byście wybrali? Wydaje mi się, że Asus jest najlepszy z nich, ale to... wydaje się mi, a interesuje się tym tematem od może 2 godzin ;]

Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez vENiZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Asmax PlayBOX i powiem Ci, że jestem z niego średnio zadowolony, ale po kolei.

Nie ma dekodera DTS, także koniecznie trzeba go podłączyć do amplitunera. ( mnie to akurat nie przeszkadza). Ma problemy z poprawnym wyświetlaniem plików w ustawieniu obrazu auto. Część trzeba ustawiać ręcznie i wybrać 4:3 letterbox, mimo, że film jest w proporcjach 16:9. Potrafi gubić na niektórych plikach mkv synchronizację obrazu i dźwięku.

Nie odtwarza plików wmv. Nie odtwarza oryginalnych plików z kamery MTS.....

To tak w wielkim skrócie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze coś takiego ? : http://allegro.pl/item1006084936_linksys_d...r_extender.html

sprzedaję, bo nie używam - jak Windows MCE łapie mkv, to i Linksys przekaże do TV

Pozdrawiam

AG

kolego, przestań spamować we wszystkich możliwych wątkach z tą aukcją. odkopujesz stare wątki po to tylko żeby wkleić swoją aukcję.

zaraz ci admin zbanuje konto, jeśli się nie opamiętasz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...