Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie robię sobie jaj. Po prostu uważam, że towar powinien być dokładnie opisany i zgodnie z rzeczywistością. Kończymy temat wiem co chciałem wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jednak robisz sobie jaja, bo nagle wymagasz od sklepów coś, czego nigdy nie robiły. Pobudka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że kolega Saracen wyraźnie napisał, że kończy temat i chyba nie ma za bardzo nad czym się rozwodzić. Wracamy do tematu Obcego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po seansie obcego 1 w wersji reżyserskiej, czarne wydanie z Twarzą ( co u nas chodziło w promocji za ok 500zł :D )

Film - 10/10 arcydzieło

Obraz - 9,5/10 głównie zdjęcia w ciemnych pomieszczeniach, ale ogólnie bardzo ładnie się prezerntuje całość

Dźwięk - 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskiego wydania 6BD kupować NIE MA SENSU, chyba że komuś podoba sie pudełko (moim zdaniem paskudne).

--> Za nieco ponad dwie stówki kupisz wydanie 4-płytowe zawierające filmy z napisami PL.

--> Za stówkę albo i taniej dostaniesz 6-płytowe wydanie angielskie zawierające poza filmami również wszystkie dodatki,

--> dodatki czy to w angielskim czy w polskim i tak nie mają PL napisów więc nieważne z którego wydania masz te płyty

Trzeba coś dodawać?

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to wszytsko jasne myślałem ,że dodatki mają napisy pl. Chodzi mi głównie o wersje reżyserskie rozszerzone no i dodatki chciałbym je obejrzeć i zarazić Żonke do "Obcego" ponieważ po obejrzeniu zwiastuna "Prometeusza" zaczołem jej opowiadać o tej pięknej serii i chciałbym zacząć właśnie z Nią obejrzeć wer.rozszerzone gdyż tam właśnie zawarte są wszystkie smaczki jakie nie wyświetlone zostały w kinie i tv.

Więc chyba zakupie wer.ang. :)

dzięki i pzdr

Edytowane przez dunker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że oczywiście wydanie angielskie polskich napisów nie posiada w ogóle (ani w filmach,ani w dodatkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że oczywiście wydanie angielskie polskich napisów nie posiada w ogóle (ani w filmach,ani w dodatkach).

tak tak wiem jakoś to przeżyje ,znowu to nie jest jakiś Szekspir ,dialogów nie ma tam za dużo )

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskiego wydania 6BD kupować NIE MA SENSU, chyba że komuś podoba sie pudełko (moim zdaniem paskudne).

--> Za nieco ponad dwie stówki kupisz wydanie 4-płytowe zawierające filmy z napisami PL.

,

Trzeba coś dodawać?

Gdzie można kupić Obcego za powyżej 200 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za ile jest wysyłka do Polski z Amazon?

pozdr,

Za free jeśli suma jest powyżej 25ÂŁ (czasami są akcje z limitem 20ÂŁ).

Zrób zamówienie u zobaczysz jakie i czy wyjdą Ci koszty przesyłki i wtedy dopiero potwierdzisz lub nie płatność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile jest wysyłka do Polski z Amazon?

pozdr,

za free jak dla mnie bo mieszkam w uk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luknełem część 2 i 3, obie wersje rozszerzone.

obcy 2

film - 10/10

obraz - 9,5/10

dźwięk 10/10

obcy 3

film 7/10

obraz 9,50/10

dźwięk 10/10

wersja kinowa 114min, wersja rzyserska ok155min - jak dla mnie za długa, duzo pitolenia,mało akcji i już niestety nie ten klimat

jutro odpalam czwórke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej nie odpalaj, bo trzeba bedzie przeszacowac oceny pozostalych czesci ;)

Mowiac wprost IV jakosciowo nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
wersja rzyserska ok155min

\

Żadna wersja A3 tyle nie trwa.

duzo pitolenia,mało akcji i już niestety nie ten klimat

No na pewno nie ten klimat co w Aliens bo A3 nie jest filmem akcji.

obcy 3

film 7/10

10/10. Czysta perfekcja, podobnie jak jedynka i dwójka zresztą.

Za to czwórka to już nie ten poziom, ale da się oglądać. Na BD pod względem obrazu niestety ostatnia częśc wypada zdecydowanie najgorzej.

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronce imperiala info o 155min http://www.imperial-cinepix.com.pl/products/3318-OBCY---ANTOLOGIA-%28TWARZ%29-BLU-RAY- na wyświetlaczu napewno było140 min pod koniec filmu,jak lukałem, a na ilu się skończyło,niepamiętam,nie patrzyłem wtedy na czasomierz :) film akcji może nie, ale też nie horror jak głównie piszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem w podstawowce to oczywiscie Aliens bylo moim ulubionym filmem. Jak tez tylko pokazal sie A3 to pamietam, ze wyszlismy z kina nieco rozczarowani, powiewaz nie tego spodziewalismy sie po kontunuacji 2 czesci.

Po kilku jednak latach docenilem 3-ke i stawiam ja jak Kolega Gieferg na wysokiej pozycji.

A jak ktos lubi napierdalanke albo nie wyrusl jeszcze z Gwiezdnych Wojen, to sie moze troche nudzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...