Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile osób mnie zrozumie, ale ja jestem '77 rocznik, dla mnie "Alien" to dzieciństwo, to kult, dorastanie, sentyment i pasja.

Ja jestem rocznik 1990 ale świetnie Cię rozumiem :)

Wychowałem się na VHS'ach i jestem fanem serii "Obcy" od dziecka.

Antologię oczywiście kupię, ale bez polskich napisów.

Skoro dodatki nie są przetłumaczone, nie widzę sensu dopłacać.

Angielskie napisy zdecydowanie wystarczą kiedy zawiedzie rozumienie ze słuchu, tym bardziej że oglądałem te filmy miliard razy i znam dialogi.

Wersje z jajem pomijam.

Za kilkaset złotych można kupić sobie osobną, dużo lepszą statuetkę.

Edytowane przez Dill-On

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za to chyba za stary i czegos nie rozumiem

Jak Alien -czy jakikolwiek inny film - może być PASJĄ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba wiek nie gra roli... ;)

Film może być pasją dla tych, którym fabuła lub postacie w nim ukazane przypadną do gustu widzowi dużo bardziej niż przeciętnie.

A tutaj przykładowy owoc takiej pasji:

http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=alien+1979#/d898uk :)

Edytowane przez Dill-On

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładem jest szał Star Wars - ta seria lepiej nadaje się do fanostwa, szaleństwa, fijoła, utożsamiania się niż Obcy. Oczywiscie część Ii Obcego - Aliens, jest bezbłędna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

czy ktos moze napisac jak znalezc sciezki muzyczne?? w opisach pisze ze sa, ale jak to znalezc bo ja nie widze, a muzyka z obcy 3 to zabojstwo... rewelacja. dziekuje za odp.

juz wiem w czym jest bajer. pozdr Tomasz.

Edytowane przez tomekonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru: od tego jest dział sprzedam a nie temat o Alien!

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wróciłem po miesiącu bana ale podejrzewam, że tylko na ten jeden post, bo widzę, że dyktatura tutaj straszna. jakieś dwie strony temu zostałem posądzony o obrażanie, sugerowanie złodziejstwa, po czym zablokowany. Za co? Czytajcie niżej i uważajcie co mówicie, bo was też zblokują. Fajne było to forum, czasem fajne newsy, ale po tej akcji, to aż się człowiekowi odechciewa pomagania innym fanom HD (a nawet dyktatorom, wyładowującym swoje życiowe frustracje na forum). Tak profilaktycznie - żegnajcie, jakby co, to na privie mnie można znaleźć:)

Brak "skruchy" i obrażanie innych. Jak się pisze takie posty to trzeba ponosić tego konsekwencje. Ja sie tam poczucia humoru nie dopatrzyłem.

Ban od pisania na 30 dni.

Pozdro

Generalnie to dostałem bana za to, że nie przeprosiłem pana PMCOMPa za to, że nazwał mnie złodziejem. Fajnie, super, niezła dyktatura. Po tym wystepie, za każdym razem, gdy widzę post PMCOMPa to staje mi przed oczami dziecko, tłupiące nogą i wydymające dolną wargę...

Sugerowanie chamskiej kradzieży (nawet w żartach) jest według Ciebie akceptowalne i normalne?

To był zwykły żart, nie proponowałem żadnej kradzieży, bo jak pisałem wcześniej, kupiłem legalnie wydanie z UK

Proponuję wrócić do wątku głównego.

Wszystkie kolejne posty OT będą usuwane.

Pozdro

Czyli - nie idzie mi na rączkę kierunek rozmowy, wprowadzam swoją dyktaturę (tu tupnięcie nogą)

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale tak to czasami bywa. ;)

Ale o dyktaturze na tym forum nie ma jednak mowy. Jak ktos nie wierzy niech sobie wejdzie na taki ONET i spróbuje opublikować posta niepoprawnego politycznie. Życzę powodzenia.

Tu przynajmniej masz swobode wypowiedzi :)

Edytowane przez mobor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusilem sie na Antologie Aliena z amazon i czekam na dostawe. Chetnie ogladne wszystkie czesci na blu i to za tak przystepna cene :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będa nawet wszystkie części Aliena na Polsacie, w każdy piatek lutego :) Obstawiam że reklam bedzie drugie tyle co filmu.

Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że reklam bedzie drugie tyle co filmu.

Będą to wersje reżyserskie inaczej, każda po 4h emisji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsat HD bardziej niz reklamy drazni mnie aspect ratio filmow, np. Men in Black lub Predator ostatnio, oba w 4:3. Co to ma byc? Pewnie to samo bedzie z Alienem.

Edytowane przez makakam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie- po co kupować oryginał ? zeby i tak finalnie oglądać z HDD albo BD-R :)

Do tego nie trzeba bulić ani pensa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie- po co kupować oryginał ? zeby i tak finalnie oglądać z HDD albo BD-R :)

Do tego nie trzeba bulić ani pensa :)

w zasadzie racja, po co kupować samochody ? zawsze można sobie pożyczyć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie uwazasz za rozsądne aby np kupić nówkę mercedesa w UK a pozniej jeździć dalej w PL Seicento bo fiat ma kieownicę "po naszemu" czyli po lewej stronie. A mietek stoi w garażu i jedyny z niego pożytek to to że cieszy oko

To taka wlaśnie dziwna logika stosujac motoryzacyjne metamorfozy

Po wtóre - w myśl obowiązujących przepisów prawa - "pożyczyć" samochodu (wbrew woli własciciela) nie wolno - jest na to kpk natomiast w wypadku filmów prawo jasno i klarownie mówi co jest dozwolone a co nie. I tyle

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w połowie maja zostaną wydane pojedyńcze części Obcego... więc w końcu kupie sobie dwie pierwsze części !!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sklepy z UK i cena w okolicach 20L to norma dla tego wydania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sendit oferuje ostatnio dilmy po 3~ 4 £ . Haczyk w tym że chce kolejne 3 za przesyłkę, która kiedyś była darmowa ( przynajmniej do UK i Irlandii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w połowie maja zostaną wydane pojedyńcze części Obcego... więc w końcu kupie sobie dwie pierwsze części !!!

Bez trójki to będzie jakbyś miał w garażu samochód bez tylnych kół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie uwazasz za rozsądne aby np kupić nówkę mercedesa w UK a pozniej jeździć dalej w PL Seicento bo fiat ma kieownicę "po naszemu" czyli po lewej stronie. A mietek stoi w garażu i jedyny z niego pożytek to to że cieszy oko

To taka wlaśnie dziwna logika stosujac motoryzacyjne metamorfozy

Po wtóre - w myśl obowiązujących przepisów prawa - "pożyczyć" samochodu (wbrew woli własciciela) nie wolno - jest na to kpk natomiast w wypadku filmów prawo jasno i klarownie mówi co jest dozwolone a co nie. I tyle

gwarantuję Ci, że kupuję filmy nie tylko po to aby trzymać je na półce ;)

dla mnie nie mają one kierownicy po złej stronie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...