Skocz do zawartości
szwyr

EX400, EX500 - analog/DVB-T/DVB-C jednoczesnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy telewizory serii EX400, EX500 mogą mieć na liście kanałów jednocześnie programy analogowe, DVB-C i DVB-T ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam W5500 czyli poprzednika EX i jak do tej pory nie odkryłem takiej opcji, lae podsunąłeś mi pytanie i podpytam na wątku.

Co do drobiazgów to Sony są moim zdaniem nie za bardzo dopracowane: kiepskie piloty, brak np. mozliwości przełaczania pomiędzy dwoma wybranymi kanałami za pomocą jedengo przycisku, wolno działające menu i takie tam. Szkoda, że kolejne wersje oprogramowania nic nie wnoszą w tym względzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam W5500 czyli poprzednika EX i jak do tej pory nie odkryłem takiej opcji, lae podsunąłeś mi pytanie i podpytam na wątku.

Co do drobiazgów to Sony są moim zdaniem nie za bardzo dopracowane: kiepskie piloty, brak np. mozliwości przełaczania pomiędzy dwoma wybranymi kanałami za pomocą jedengo przycisku, wolno działające menu i takie tam. Szkoda, że kolejne wersje oprogramowania nic nie wnoszą w tym względzie.

Z tym ostatnim stwierdzeniem to bym się nie do końca zgodził. Miałem okazję porównać W5500 i EX500 i postęp w oprogramowaniu jest, zwłaszcza tyczy sie to wolnego menu.

Przyłączam się do pytania odnośnie listy kanałów? Jestem zainteresowany tym modelem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem okazję porównać W5500 i EX500 i postęp w oprogramowaniu jest, zwłaszcza tyczy sie to wolnego menu.

Tylko, że u innych producentów taki "bzdet" jak menu już dawno został dopracowany a u Sony ciagle to kuleje nie wiadomo dlaczego. Mogliby wreszcie dopracować ten element i wypuścić jakąś aktualizację. Boli mnie to, że niektóre podmenu chodzą pięknie a inne ledwo dyszą. Z tego co wiem nowe funkcje multimedialne jakie wprowadza Sony za każdym razem mają jakieś niedociągnięcia i jak o tej pory Sony nie robi nic aby te "pierdoły" poprawić. Na szczeście jeżeli chodzi o obraz to inni mogą się zadyszeć próbująć dogonić ich telewizorki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to sony ma dwie osobne listy kanalow az sprawdze dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...