Skocz do zawartości
HDFAN

Wojna się zaczeła?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem powiadomić Was ,że Syfra wyłączyła funcję PILOT (mówę o Mediasacie nie wiem jak jest w Philipsach) na programach TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No już zdążyło mnie to wkurzyć.Działa tylko na kanałach nie tvnowskich i tam można zobaczyc EPG dla tvnu.Głupota syfry niezna granic.
Mam philipsa !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='12544' date='01.10.2006, 21:43 ']No już zdążyło mnie to wkurzyć.Działa tylko na kanałach nie tvnowskich i tam można zobaczyc EPG dla tvnu.Głupota syfry niezna granic.
Mam philipsa !![/quote]

Potwierdzam (i wylaczenie w Philipsach i glupote Cyfry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesądze, żeby to coś miało wspólnego z TVN. Ja mam super Pioneera i funkcja pilot nie działa od kilku dni na wszystkich kanałach. Szykają miejsca na transponderze. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='12641' date='02.10.2006, 15:26 ']Niesądze, żeby to coś miało wspólnego z TVN. Ja mam super Pioneera i funkcja pilot nie działa od kilku dni na wszystkich kanałach. Szykają miejsca na transponderze. :P:lol:[/quote]

:P
:P
:P

Ale dobre!!! Szukają miejsca na transponderach. Ciekawe ile miejsca zajmuje EPG? 2KB? 4KB? Jezu, ale sobie poluzują!!! ;)


A tak na poważnie. Myslę, ze szykuja jakieś zmiany. W niedzielę pomiędzy 18.00 a 19.00 niektóre kanały nagle przestały działać. Albo mieli jakąś awarię, albo coś się święci... Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

; - ) a właśnie widzę, że już dzisiaj nie działają tylko TVN. Wszystko wróciło do normy ale EPG nie działa na TVN :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E tam, nie chce mi się wierzyć, żeby cyfra zachowywała się w taki dziecinny sposób. To by świadczyło jak najgorzej tylko o niej samej. Sądzę, że to sam TVN coś kombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo by mnie to dziwiło gdyby [b]TVN udostepniał swoje programy Cyfrze + !! majac wlasną platforme !!

Bardzo by mnie to dziwiło gdyby TVN udostepniał swoje programy Cyfrze + !! majac wlasną platforme !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rozmawiałem z jednym człowiekiem, który siedzi w temacie i mówił, że cyfra robi jakieś migracje (do końca nie czaje o czym mówił) w nowe miejsce a TVN jeszcze został w tym starym dlatego tak jest. Więc raczej to nie są żadne zagrywki. Ot taki ciekawy przypadek ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...