Skocz do zawartości
lipa_ml

Stolik multimedialny pod audio !

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś może adresy sklepów www gdzie można kupić jakieś fajne stoliki pod audio ? Mało tego w sklepach a ja nie szukam czegoś pod tv tylko oddzielne stojącego do sprzętu audio. Coś w tym stylu jak poniżej . W sumie ten był by ok gdyby nie cena 2000 zł .

3qg6preview.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kwotę, to myślę, że jakiś fachowiec zrobi ci pod konkretny wymiar i konkretny sprzęt (trzeba pamiętać o wentylacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

i płycie granitowej.

AndrzejS.

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba na zamówienie będzie najlepszym wyjściem ale chciałem coś podpatrzeć być może jakiś by mi się gotowy spodobał ale mało tego w sieci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawdziwe HI-ENDowe stoliki to wytwarza ta firma:http://www.audiophilar.com/?l=pl&s=2

Ale ceny, to też wyższa półka, chociaż zawsze można coś podpatrzeć...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ostoja.com.pl - szybko, profesjonalnie i za rozsądna cenę mam kilka rzeczy od nich i nie mozna narzekać, z firmy Rogoz której produkt jest na stronie również mam produkt, ale uczucia mieszane, sprzęt niby dobry ale trzeba upomnieć się o swoje, właściciel to pasjonat pracownicy już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakoś nie wyobrażam sobie abym na szklanej półce z firmy ostoja postawił moją końcówke mocy ważącą ponad 40kg...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. Niestety klocki stoja na podlodze bo nie gdzie kupic ze rozsadne pieniadze stolika. Centralny wazy 40kg, koncowka stereo z 25kg, koncowka 5 z 35kg, onkyo z 20kg, i reszta klamotow i ze 150kg wychodzi i nigdzie nic nie ma :)

Niestety w Anglii cos na zamowienie zrobic to lepiej samemu w garazu :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do podpatrzenia..to zobacz tutaj-

1

Fakt ze marmur/granit byłby ok..ale trzeba się liczyć ,iż nawet samemu zrobić, to będzie koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...