Skocz do zawartości
keks

Nowe modele LG linia 2010

Rekomendowane odpowiedzi

LE8500 - Full LED Slim, 200Hz, Borderless Design, MPEG-4, Wireless Ready, DLNA, DivX HD (.mkv), Video Call, Bluetooth, THX Certificate, 2xUSB 2.0, 4xHDMI (55" 42" )

LE5500 - LED Plus, 100Hz, Borderless Light Design, MPEG-4, Wireless Ready, DLNA, DivX HD (.mkv), Video Call, , 2xUSB 2.0, 4xHDMI (55" 47" 42" 37" 32")

LE5300 - LED, 100Hz, Borderless Light Design, MPEG-4, Wireless Ready,DivX HD (.mkv), USB 2.0, 4xHDMI ( 55" 47" 42" 37" 32")

LD750 - 200Hz, MPEG-4, Wireless Ready, DLNA, DivX HD (.mkv), Video Call, 2xUSB 2.0, 3xHDMI (47" 42")

LD650 - 100Hz, MPEG-4, Wireless Ready, DLNA, DivX HD (.mkv), Video Call, 2xUSB 2.0, 3xHDMI (42")

LD550 - 100Hz, MPEG-4, Wireless Ready, USB 2.0, 3xHDMI (42")

LD450 - MPEG-4, USB 2.0, 2xHDMI (42" 37" 32")

LD350 - MPEG-4, 2xHDMI (32")

LE3300 - LED, HD Ready, MPEG-4, DivX HD (.mkv), USB 2.0, 2xHDMI (22" - chyba pierwszy na rynku LED w tej przekątnej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o serii INFINIA 3D, Full LED, Local Dimming, 400MHz, Skype, YouTube, WiFi, itd.

Od maja będą jeszcze do kupienia w PL 47 i 55" LX9500 (na otarcie łez z powodu 1-rocznego poślizgu z modelem LH9500 ? ;)

http://hdtvmania.pl/2010/03/25/lx-9500-nowe-cudenko-od-lg/

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subac...p;id=1265715027

Edytowane przez geezer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech to!!!!! :unsure: A propos LE8500 pojawily sie rowniez pierwsze 'bugi' :P Wspomina o nich takze update do powyzszej recenzji na CNET :P

Ale o co chodzi? Po prostu widoczne sa sektory podswietlajacych LEDow :P

Post z fotami na AVSFORUM

Do tego dochodzi tendencja do odbijania swiatla przez ekran. Czyli lusterko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowy firmware niczego nie zmieni. Przynajmniej wg., kolesi z AVSFORUM :( Po prostu sekcje ledow sa ZA BLISKO powierzchni ekranu oraz jest ich byc moze ZA MALO. Swiatlo nie ma 'miejsca' na lagodna dyfuzje - stad widoczne pasy :( I tyle w temacie pogoni za cienkimi TV :(

Dodatkowego smaczku dodaje to,ze ten nieprzyjemny efekt zanika PO wylaczeniu local dimming :P .

No super, wywalic mase kasy na sprzet z LD a pozniej tego nie uzywac - po prostu genialne ;) .

W kwestii LX9500, poniewaz nie ma ich jeszcze na rynku - nie ma obiektywnych recenzji.

Pocieszajace moze sie jednak wydawac to, ze beda mialy (czytaj: wg materialow promocyjnych LG) 2x wiecej (bo 240) stref LED.

Poczekamy zobaczymy. O proponowanych cenach nawet nie wspominam :(

OK moze jednak wspomne za 55LE8500 w Holandii chca ok. 1950 EUR.

Edytowane przez mirogster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby czekala nas powtorka z LH9500?

Seria LX9500 miala byc dostepna od maja, a tu lipiec i poza USA nie widze tych telewizorow.

Myslicie, ze sie pojawia wreszcie u nas? Bo jak go zobaczylem to sie okropnie napalilem - niestety obecna cena rekomendowana przez LG USA 5400$ za 55", jest wedlug mnie niezlym przegieciem. Przy polskim przeliczniku 1 USD= 6 PLN czuje ze sprzeda sie 10 sztuk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tym razem LG się bardziej postarało i LX9500 są już dostępne w Austrii i Niemczech. 3000-3100 EUR.

http://www.idealo.de/preisvergleich/Offers...lectronics.html

Polska zapewne będzie na szarym końcu Europy - tzn. mocno po wakacjach albo dopiero listopad/grudzień.

Nie mniej czytając narzekania na ten tv powoli tracę do niego zapał :)

Równie dobrze można sobie kupić LE8500 bez wątpliwej jakości 3D...

P.S.

Dziś dostałem takiego mejla z LG ! :o

Witamy,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta firmy LG Electronics. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony był jak najkrótszy.

-----------Reply to Customer Enquiry------------

Szanowny Panie,

informujemy, że Model LX9500 jest już dostępny w sprzedaży. Sugerujemy o zapoznanie się z ofertą dużych sklepów RTV ( Media Markt, Saturn ).

Z Poważaniem,

LG Electronics Polska.

Edytowane przez geezer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kilka minut temu wróciłem z Saturna w Poznaniu, gdzie obejrzałem dziś dostarczonego i pięknego 47LX9500! Wisiał pod 47SL9000, więc od razu miałem porównanie:)

Full Led 400Hz a do tego ten LED TV pozostał mega cienki - nie wiem jak oni to zrobili, ale jest super. Zdecydowanie lepsze odwzorowanie kolorów, co było widać np. na skórze. Biel to biel (a nie niebieski jak z SL), czerń równomierna i "czarniejsza" niż w wiszącym nad nim SL. Generalnie zrobił bardzo fajne wrażenie.

A teraz najlepsze - ten TV sprzedawany jest w komplecie z 2 parami okularów 3D (akumulatorowe), oraz drugim pilotem (!) takim jakby z konsoli Wiii - bajer! Ruszasz nim w dłoni a kursor rusza się tam gdzie ruszysz w powietrzu! TV ma zaimplementowane jakieś proste gry wykorzystujące ten gadżet. Niby drobiazg a cieszy.

Ciekawa jest także cena. Za Samsunga edge led ue47c8000 trzeba dać min. 8.500,- , do tego okulary 2x500,- a LG sprzedaje komplet za 10.400,- Nie jest to mało, lecz jakośc obrazu powinna być lepsza.

Dodam jeszcze, że 3D pracuje na 400Hz, więc nie miga jak w Samsungu ;) Lg nie ma tylko skalowania 2D do 3D, lecz mi to się osobiście średnio podoba. Na filmie potrafiło to nawet przekłamywać...

Jeszcze jedno - w Saturnie nie mielo podłączonego blueraya 3D, więc odpalili mi film 3D z gwizdka USB....

Ciekawe czy są w necie jakieś testy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....

Dodam jeszcze, że 3D pracuje na 400Hz, więc nie miga jak w Samsungu ;)

.....

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, chyba trochę popłynąłem. 400Hz Trumotion to jakiś klon interpolacji 200Hz, jednak jak porównałem z C8000, miałem wrażenie mniejszego migotania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kilka minut temu wróciłem z Saturna w Poznaniu, gdzie obejrzałem dziś dostarczonego i pięknego 47LX9500!

Ciekawe czy są w necie jakieś testy?

A w stolycy KICHA. Objechałem 2 Saturny i 2 M-M.

Cieszy fakt, że LX9500 pojawił się wreszcie w PL ale niepokoi brak wersji 55". W PL pewnie będzie dużo później niż w Austrii...

3D na 47" to jakieś nieporozumienie...

Testów i wątków pojawiło się już sporo !

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread....8216&page=4

http://www.avforums.com/review/LG-LX9900-4...DTV-Review.html

http://www.hifi-forum.de/viewthread-145-3259.html

http://flatpanelshd.com/review.php?subacti...p;id=1278316311

http://www.techradar.com/reviews/audio-vis...0-700282/review

http://www.hdtv-space-forum.de/lg-electron...e3cc1de092952f2

Wszystkie raczej w negatywnym świetle stawiają ten wyczekiwany i drogi TV. Może są to tendencyjne testy na zlec. Samsunga / Sony ?? :)

Pewnie nigdy nie ujrzymy Sony 52HX900, Samsunga 55C8000 i LG 55LX9500 obok siebie w Saturnie lub M-Markt bo by im te koncerny wytoczyły proces :)

a sprzedaż 2 gorszych modeli spadła na pysk.

P.S.

W USA przełożono premierę na poł. września. Dostawy wycofano ze sklepów z uwagi na problemy z 3D (firmware ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w stolycy KICHA. Objechałem 2 Saturny i 2 M-M.

Cieszy fakt, że LX9500 pojawił się wreszcie w PL ale niepokoi brak wersji 55". W PL pewnie będzie dużo później niż w Austrii...

3D na 47" to jakieś nieporozumienie...

Wywnioskowalem z tego co napisales, ze 47" juz jest, a nie ma 55". Pojechalem do Arkadii, a tam znudzony i nie zainteresowany pan - "nie ma".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać aż będzie dostępny i zobaczyć jaka wtedy będzie cena.

Ceny produktów nie będących na stanie lub w sprzedaży bardzo często są rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem praktycznie zdecydowany na zakup LG 42LE 8500, czy znacie jakieś miejsce gdzie można się potargować. 3D mnie nie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 sklepy mają już ten TV na stanie. TV Made in Poland :)

Cena poniżej 11,5k PLN

http://www.ceneo.pl/8284909

tak - faktycznie cena ustabilizowała się w granicach 11,5k - z tym że nadal "mało go" - czy możemy liczyć w końcu na jakiś polski teścik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak - faktycznie cena ustabilizowała się w granicach 11,5k - z tym że nadal "mało go" - czy możemy liczyć w końcu na jakiś polski teścik ?

Wreszcie 55LX9500 pojawił się w Media-Markt Okęcie ! Cena: 15.999 PLN.

Stoi w niezbyt eksponowanym miejscu - wciśnięty m-y stare TV.

Oczywiście zero demo 3D, okularów, Bluray LG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie 55LX9500 pojawił się w Media-Markt Okęcie ! Cena: 15.999 PLN.

Stoi w niezbyt eksponowanym miejscu - wciśnięty m-y stare TV.

Oczywiście zero demo 3D, okularów, Bluray LG...

TV jest na magazynie Electro.pl - wysyłka natychmiast - do wzięcia za 11400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...