Skocz do zawartości
  • 0
geffer

pc-dvi.hdmi-tv

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam. Przeszukalem juz tysiace postow, setki topicow ... Mam problem z wyregulowaniem odpowiedzniej rozdzielczosci tak aby ekran na TV nie byl ani ucinany ani zbyt krotki ... Kiedys robilem to ( jak mialem xp'ka ) za pomoca Nvidia Control Panel i tam change resolution i regulowalem sobie tak zeby pasowalo do TV, ( teraz mam 7 64bit ) i owa funkcja zaprzestala dzialac :| ... Pozatym zaczyna byc to mocno irytujace ze plazma panasonica 46g10 nie radzi sobie z wyswietleniem dopasowanego obrazu ( na samsungu, sony ... nie ma takich problemow bo sprawdzalem )i dziwne bo dzieje sie tak tylko i wylacznie podczas podlaczanie pc ( ps3, bluray normalnie sa wyswietlane ) wiec domniemam ze za to wszystko odpowiada sam sterownik od nvidi. Dodam iż wlaczalem juz wszystkie ustawienia obrazu z poziomu pilota od tv i dalej lipa ... czy nie ma jakiegos fixa aby ten problem raz na zawsze zniknal ?? prosze o rady poniewaz zaczynam juz wariowac ;)

Meine CardGraphic ;) - GeForce 8800gts 512mb /oC => GtX

Nvidia Control Panel ver. 2.8.290.13

sterownik : 2010-01-11, 8.17.11.9621

Windows 7 x64 bit

podlacze pod topic takiego linka : http://nvidia.custhelp.com/cgi-bin/nvidia....hp?p_faqid=2064

dodam iz probowalem tego sposobu i dalej nic ... jak widac 88oo sa trudne w rozkminieniu :)

Edytowane przez geffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

no co Ty !! dzieki za newsa chyba czekales specjalnie na dzisiejszy dzien zeby to napisac i mnie zaskoczyc bo wczoraj to one mialy premiere ... instalowalem je wczoraj i dalej to samo lecz problem udalo mi sie dzisiaj rozwiazac przypadkowo trafiajac na topic na nvidia.forum.com jak sie okazalo musialem zainstalowac nakladke na nvidia control panel wlasciwie to jakiegos starszego fixa i teraz scaling ekranu dziala normalnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...