Skocz do zawartości
kojakdzidek

A110 A-110 Nie odtwarza oryginalnych DVD z USB Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem podpiąć zewnętrzny napęd Dvd Slim od samsunga do Popcorna, Wcześniej wybrałem odpowiedni region. Jeśli chcę uruchomić jakieś dane np divx z płyty lub mp3 to wszystko jest ok ale gdy chcę puścic oryginalny film Dvd to przez chwilkę coś się dzieje i nastepnie albo wychodzi spowrotem do głównego menu albo zostaje ekran z takim filmowym klipsem. Czy ktoś może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd pomysł, że kukurydza odtworzy oryginalny (zabezpieczony) film? A-110 to nie C-200... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CSI jest do zainstalowania ldvd ,którego zadaniem jest właśnie odtwarzanie zabezpieczonych płyt... Kiedyś próbowałem to uruchomić ,ale mi nie wyszło na szybko , stwierdziłem ,że szybciej go obejrze przez komputer :P Jak masz czas to możesz się podzielić spostrzezeniami po uzyciu tego programu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ldvd pomogło?

Sam zastanawiam się nad jakimś slimem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępniłem dvd w sieci z pc.

Niestety, pomimo ldvd, część filmów się nie odpala, trzeba płytę "złamać" np. programem MovieIso, no ale nie po to człowiek ma filmy na dvd, żeby je łamać i zawalać miejsce na hd....

Jest na to jakiś patent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udostępniłem dvd w sieci z pc.

Niestety, pomimo ldvd, część filmów się nie odpala, trzeba płytę "złamać" np. programem MovieIso, no ale nie po to człowiek ma filmy na dvd, żeby je łamać i zawalać miejsce na hd....

Jest na to jakiś patent?

Uruchom AnyDVD na PC i będzie działało.Żeby sprawdzić wystarczy wersja trial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Uruchom AnyDVD na PC i będzie działało.Żeby sprawdzić wystarczy wersja trial.

To znaczy, że ten program współpracuje z nmt?

Wkładam płytę do dvd w pc, udostępniam napęd i śmigam przez nmt?

czy jest podobny patent do nmt bez użycia pc, czyli czytnik dvd podpięty pod usb w popcornie?

Sprawdziłem.

faktycznie, popcorn teraz mi odtwarza filmy poprzez dvd w pc, ale filmy się tną- zapewne chodzi o przepustowość sieci. Więc chyba jednak lepszym rozwiązaniem by było bezpośrednie podłączenie napędu do nmt...

Edytowane przez lysy0800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że ten program współpracuje z nmt?

Wkładam płytę do dvd w pc, udostępniam napęd i śmigam przez nmt?

czy jest podobny patent do nmt bez użycia pc, czyli czytnik dvd podpięty pod usb w popcornie?

Sprawdziłem.

faktycznie, popcorn teraz mi odtwarza filmy poprzez dvd w pc, ale filmy się tną- zapewne chodzi o przepustowość sieci. Więc chyba jednak lepszym rozwiązaniem by było bezpośrednie podłączenie napędu do nmt...

Ta opcja działa tylko na udostępnianiu z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...