Skocz do zawartości
ksebas

Czy sony 32w5710 ma DVB T MPEG4

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Na stronach sprzedawców zuważyłem, że niektórzy podaja, że ten model ma tylko MPEG 2. NA angielkiej stronie Sony stoi też, że tylko MPEG2, ale taka sama informacja jest tam również odnośnie modelu 32W5500.

Czy ten Sony w wersji32 w5710 ma DVB T MPEG4 czy nie ma????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma MPEG 4

DVB-T MPEG 4 moze tez być zapisane DVB-T HD, albo AVC i inne opisy.

Przykład opisu:

Zintegrowany tuner MPEG-4 AVC – odbiór darmowych audycji naziemnych i kablowych HD i SD (oraz kanałów analogowych)*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jak w temacie. Na stronach sprzedawców zuważyłem, że niektórzy podaja, że ten model ma tylko MPEG 2. NA angielkiej stronie Sony stoi też, że tylko MPEG2, ale taka sama informacja jest tam również odnośnie modelu 32W5500.

Czy ten Sony w wersji32 w5710 ma DVB T MPEG4 czy nie ma????

Mam taki TV i od zawsze byłem przekonany, że posiada MPEG4... na wszelki wypadek sprawdziłem w instrukcji i oczywiście poosiada.

Edytowane przez ARobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki TV i od zawsze byłem przekonany, że posiada MPEG4... na wszelki wypadek sprawdziłem w instrukcji i oczywiście poosiada.

Mam do niej dostęp. Podaj stronę bo tak znajdę szybciej gdzie jest to napisane czarno na białym.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do niej dostęp. Podaj stronę bo tak znajdę szybciej gdzie jest to napisane czarno na białym.............

Instrukcja strona 48PL. System TV Cyfrowy:DVB-T/DVB-C System kodowania kolorów Cyfrowy : MPEG-2 MP@ML/HL, H.264/MPEG-4 AVC ....

Jeżeli ta opcja "System kodowania kolorów" tego właśnie nie dotyczy... no to nie wiem.

Może wypowie się ktoś kto fizycznie odbiera naziemną DVB-T MPEG-4 czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było by najlepiej, bo opis to jedno a życie to drugie.......... (zresztą w instrukcji piszą o systemie kodowania kolorów a co z dźwiękiem?)

ps. otrzymałem odpowiedź z Sony, że ten tv ma DVB T MPEG 4 - na piśmie;-)

Edytowane przez ksebas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...