Skocz do zawartości
krisit

TVIX 6600 IKONY FOLDERÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy tvix 6600 czy ktos ma ustawione na cower art i dziala poprawnie bo u mnie jakos nie moge z tym sobie poradzic robie tak jak na instrukcji i nic byłbym wdzieczny za porady jak opanowac te nieszczesne okladki folderów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wgrałes obrazy folderów do katalogów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym programem walcze od jakiegoś czasu i nic jak chce pobrac okładke albo opis filmu wyskakuje mi taki komunikat TVIXIE ONLY WORKS WITH DIRECTORIES ze działa tylko na katalogach nie wiem jak to mam zrobic mam stworzyc katalog ...nie rozumiem o co tu chodzi poradz cos SLAWKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy okazji tego tematu, chciałbym zapytać jak Wam się sprawuje Tvixie? Jak dla mnie klapa totalna, nie dość że kilka msc. temu przestał szukać w serwisie Filmweba to jeszcze teraz "wywala" błąd za błędem raz ,ściąga plik okładki kilkanaście minut (szukając) namiętnie popularnej okładki,raz pokazuje że nic nie znalazł na np. wszystkich serwisach. Kilka razy instalowałem od nowa , ściągałem wersję z macierzystej strony i dalej to samo. Może przy okazji znacie jakiś program ze wsparciem dla DM który mógłby zastąpić to nic nie warte ustrojstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to i mnie od jakiegoś czasu nie specjalnie działa. z filmwebu nigdy nic nie pobrał, ostatnio z bluray.com tez nic.

Okładki ściągm sam i zapisuje w odpowiednim folderze po przemianowaniu na folder.png.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , w nawiązaniu,jest nowa wersja Tvixie na stronie domowej :

http://www.tvixie.com/viewtopic.php?t=1917&f=9

Dodam że na razie w fazie testów, jest bdb,rozpoznaje dane techniczne pliku video samodzielnie i oznacza w katalogu :)A filmweb dalej nie działa:(

Edytowane przez Jado?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...