Skocz do zawartości
mulec

Venturer 7001 aka Toshiba EP30 - pomoc potrzebna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam odtwarzacz j.w. Kupilem go jakis czas temu w UK. Z tego co sie orientuje byly sprzedawane w jakims TV sklepie, odtwarzacz nazywa sie Venturer, ale wewnatrz to Toshiba EP30.

Sprawa pierwsza jest taka, ze probowalem zrobic update do wersji 4.0, ale odtwarzacz pokazuje ze nie da sie tego zrobic, a wersja softu jaka jest wyswietlana w setup-ie to "2.0/4.0" , czy mam przez to rozumiec ze to wersja 4.0 ?

Sprawa kolejna. Jako ze posiadam kolekcje ok 30 filmow na HD-DVD i chcialbym je wciaz ogladac, niestety nie wiem ile ten Venturer jeszcze podziała, myslalem zeby kupic jeszcze jeden odtwarzacz jako "zapas". Myslalem tez o Toshibie, tylko chcialbym taka ktora wyswietla 1080p, bo ten ktory mam to niestety 1080i. Jaki model warto kupic ? E1? XE1 ? czy XA2 ?

Rozumiem, ze zadnych combo w polsce nie bylo, ktore czytalaby zarowno BD jak i HDDVD ?

I ostatnie, jak myslicie, jak dlugo serwisy beda naprawiac te odtwarzacze (HD DVD), jesli wogole jeszcze naprawiaja ?

Z gory dzieki za pomoc.

jak sie jednak okazuje Venturer SHD7001 ma wewnatrz obudowy toshibe A3

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozde po prostu kup naped komputerowy albo od xboxa. Nie wiem jak teraz ale jeszcze rok temu były dostepne za grosze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,był taki odtwarzacz (mam go do dziś) LG BH100 odtwarza BD (region fee) i HD DVD, natomiast DVD ma region 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,był taki odtwarzacz (mam go do dziś) LG BH100 odtwarza BD (region fee) i HD DVD, natomiast DVD ma region 2.

tylko z tego co widze to ciazko go zlapac, a jedyny jaki mi wyskoczyl ma cene 5200 ! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozde po prostu kup naped komputerowy albo od xboxa. Nie wiem jak teraz ale jeszcze rok temu były dostepne za grosze).

i tak chyba zrobie, pogmeralem troche w necie, i mozna to podlaczyc do compa bardzo prosto, tylko czy dam mi to potem obraz Full HD ?

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...