Skocz do zawartości
Studnia

Jaki blu-Ray kupić na dzień dzisiejszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i jak w temacie Jaki blu-Ray kupić na dzień dzisiejszy musi posiadać Wyjścia analogowe, USB do Divx koniecznie cena około 1200 zł może być +- 200 zł myślałem nad Panasonic BD80 / LG 390 (chociaż ta opcja mi nie bardzo leży nie lubię firmy LG widziałem posty że jest naj itd ale może jest coś równie dobrego z innych firm) ??? analogi chcem do podłączenia żeby uzyskać dzwięk HD (jest to możliwe czy nie będę miał dzwięku HD) pisałem już na jednym forum ale tam zaczeła się wojna jeden tak drugi nie i się kłucili tylko potrzebuje opini z tym dzwiękiem jednej mądrej głowy osiągne ten dzwięk czy nie Blu-ray Player ma być podłaczony pod Amplifiera Yamaha RX-V450 i tv Toshiba 42RV633D (o której nic nigdzie nie można znaleść ;) niestety ) co proponujecie i nie kłucie się bo już to przerabiałem i dalej nie wiem co wybrać ???? aha czy może lepiej poczekać na modele z 2010 jak ktoś coś wie o jakichś premierach datach nowych playerów ?

Edytowane przez Studnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do marca dobrze się zapowiadają nowe modele sony. obecnie musiałbyś brać philipsa 9500 a to wydatek większy niż twój budżet.ten lg bd 390 to bardzo dobry odtwarzacz w swojej klasie cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i jak w temacie Jaki blu-Ray kupić na dzień dzisiejszy musi posiadać Wyjścia analogowe, USB do Divx koniecznie cena około 1200 zł może być +- 200 zł myślałem nad Panasonic BD80 / LG 390 (chociaż ta opcja mi nie bardzo leży nie lubię firmy LG widziałem posty że jest naj itd ale może jest coś równie dobrego z innych firm) ??? analogi chcem do podłączenia żeby uzyskać dzwięk HD (jest to możliwe czy nie będę miał dzwięku HD) pisałem już na jednym forum ale tam zaczeła się wojna jeden tak drugi nie i się kłucili tylko potrzebuje opini z tym dzwiękiem jednej mądrej głowy osiągne ten dzwięk czy nie Blu-ray Player ma być podłaczony pod Amplifiera Yamaha RX-V450 i tv Toshiba 42RV633D (o której nic nigdzie nie można znaleść ;) niestety ) co proponujecie i nie kłucie się bo już to przerabiałem i dalej nie wiem co wybrać ???? aha czy może lepiej poczekać na modele z 2010 jak ktoś coś wie o jakichś premierach datach nowych playerów ?

Witam ja jeszcze nie kupiłem lecz będę brał panasonica bd 80, który ma wbudowane dekodery dźwięku tak jak i lg, lecz dla mnie marka Panasonic jest najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwiek analogowy z tego panasa jest nedzy to jakas podrobka hd audio lub tez namiastka lepiej dts/dd po cyfrowym lub optyku psucicniz sluchac po analogu.szkoda kasy na kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluray ? optykiem ?!

A jestes pewny że wiesz co to bluray i jak z tego korzystać ? ;)

Z tego co piszesz wynika ze przynajmniej w kwestii dzwieku nie widzisz roznicy pomiedzy DVD a BD !! DRAMAT :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co to BD i jak z tego korzystać. I wiem, że wejściem analogowym poleci to prosto z BD do amplitunera. A wiem, jak moje kino brzmiało przed i po kalibracji. Wolę DD/DTS z maksymalnym bitrate obrobiony przez kino domowe niż dźwięk HD wychodzący z BD za kilka stówek.

A Ty widzisz różnicę między dźwiękiem DVD a BD "nie HD"? (448 vs 640 kb/s i 1536 vs 768 kbs) ;)

Edytowane przez radosuaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak doszedłem do wniosku że nie będę eksperymentował z jakimiś badziewiami i wezmę sprawdzony sprzęt Yamahy poczekam z kupnem Blu-Ray na modele z 2010 Yamahy teraz wymienię Głośniki na nowy komplet Yamahy ! Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, co to BD i jak z tego korzystać. I wiem, że wejściem analogowym poleci to prosto z BD do amplitunera. A wiem, jak moje kino brzmiało przed i po kalibracji. Wolę DD/DTS z maksymalnym bitrate obrobiony przez kino domowe niż dźwięk HD wychodzący z BD za kilka stówek.

A Ty widzisz różnicę między dźwiękiem DVD a BD "nie HD"? (448 vs 640 kb/s i 1536 vs 768 kbs) ;)

U mnie jest tak że od razu słyszę wyższy bitrate wiec różnicę zauważę zawsze bez względu na połączenie. Na pewno ma tu swoje znaczenie sprzęt

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, więc siłą rzeczy jest lepiej niż na DVD, prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...