Jump to content
Sign in to follow this  
LukeSky

KLV-L32M1 - co można z tym zrobić?

Recommended Posts

Yo,

Kiedyś kupiłem taki TV (w promocyjnej cenie). Czy teraz jestem skazany na to aby go sprzedać i kupić nowy pod HD czy moge go jakoś użyć, z tego co wyczytałem to rozdzielczością zgodny jest z HD Ready - może poza brakiem złącza.

Zatem co możecie mi doradzić w sprawie wykorzystania tego sprzętu, da się ? Czy mam załamywac ręce ?

[quote name='LukeSky' date='25.09.2006, 12:40 ']Yo,

Kiedyś kupiłem taki TV (w promocyjnej cenie). Czy teraz jestem skazany na to aby go sprzedać i kupić nowy pod HD czy moge go jakoś użyć, z tego co wyczytałem to rozdzielczością zgodny jest z HD Ready - może poza brakiem złącza.

Zatem co możecie mi doradzić w sprawie wykorzystania tego sprzętu, da się ? Czy mam załamywac ręce ?
[right][post="11818"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Rozumiem ze brakuje ci zlacza(y) HDMI ? Po komponencie (YPbPr) podlaczysz wszystko oprocz PC-ta z jakoscia porownywalna do HDMI a rozmnozyc to wejscie mozesz przy pomocy taniego przelacznika tudziez bez zauwazalnej przy normalnym ogladaniu utraty jakosci.

[quote name='andy95' date='26.09.2006, 00:02 ']Rozumiem ze brakuje ci zlacza(y) HDMI ? Po komponencie (YPbPr) podlaczysz wszystko oprocz PC-ta z jakoscia porownywalna do HDMI a rozmnozyc to wejscie mozesz przy pomocy taniego przelacznika tudziez bez zauwazalnej przy normalnym ogladaniu utraty jakosci.
[right][post="11920"][/post][/right][/quote]

Dokładnie tak, brak złącza HDMI, złącze komponentowe owszem jest, czyli mogę spokojnie tym pasem wysłać sygnał. Czy taki sygnał będzie tylko dla obrazu czy także dźwięk ?

Co masz na myśli jakość porównywalna ? Gdzie można nabyć taki kabel ?
Swoją drogą szkoda żę Sony tak dało ciała :D