Skocz do zawartości
boogie

problem z buczeniem xl2e 46"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców zagadnień technicznych tego modelu.

Posiadam xl2e 46" od ponad roku. Podłączone do niego mam cyfra+ przez euro złącze, ps3 po HDMI, xbox też po HDMI. Zauważyłem jakiś czas temu przy oglądaniu cyfry+ że przy jasnych tłach czy to film, program, czy reklama panel wyraźnie wydaje elektryczny wyraźny dźwięk (coś na zasadzie buczenia lini elektrycznej), żeby nie było wyłączam oczywiście dźwięk. Do tego panel wydaje jeszcze inny dźwięk na czarnym kompletnie tle jest słyszalne bardzo ciche buczenie ale to już nie wiem czy normalne (praca panelu) czy nie. w każdym razie jest gwarancja to zgłaszam do serwisu. Przyjeżdża Pan stwierdza że przy czarnym to ja mam naprawdę jakiś super słuch no a przy białym to faktycznie coś jakby za bardzo buczało więc zabrał go na serwis. Dziś mam telefon od innego człowieka który twierdzi że wszystko jest tak jak powinno być i buczenie na białym tle wynika z ustawień telewizora niby ustawień podświetlenia panelu ze ustawione na max było. Coś mi się w to wierzyć nie chce bo ustawień nie zmieniałem od roku a kilka znajomych osób ma ten sam model i nie mają takich rewelacji.

Kombinuję jeszcze ze to buczenie może być winą cyfry+ i ich sygnału, bo na konsolach przy białych tłach nie słyszę tgo buczenia. Czy ktoś z szanownych kolegów spotkał się kiedyś z takim problemem?

Bo naprawdę nie wiem co mam robić. albo wszystko jest ok albo mam jakiś super słuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,a sprawdz polaczenie Cyfry po HDMI?pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,a sprawdz polaczenie Cyfry po HDMI?pozdr.

Problem w tym że nie mam dekodera od cyfry na HDMI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym że nie mam dekodera od cyfry na HDMI :P

a czy sprawdzales np.dvd przez euro?

jezeli nie bedzie buczec to wina bedzie tunera.

ja mam i pvr cyfry i fergusona hf8900 podlaczone przez hdmi i nic nie buczy wiec sprawdz dvd

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...