Skocz do zawartości
krisit

problem z softem tvix 6600

Rekomendowane odpowiedzi

witam zassalem soft ze strony producenta zgodnie z instrukcja wgralem na tvixa potem podpiolem pod telewizor i odpalilem pojawilo mi sie okno jak w instrukcji dalem ok i zaczol sie instalowac po jakis 20 procentach tvix sie wylaczyl i teraz nie moze zaskoczyc odpala sie pojawia sie logo tvx i sie wylacza i tak caly czas co zrobilem nie tak pomocy mam go od 2 dni i tu takie cos poradzcie co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam zassalem soft ze strony producenta zgodnie z instrukcja wgralem na tvixa potem podpiolem pod telewizor i odpalilem pojawilo mi sie okno jak w instrukcji dalem ok i zaczol sie instalowac po jakis 20 procentach tvix sie wylaczyl i teraz nie moze zaskoczyc odpala sie pojawia sie logo tvx i sie wylacza i tak caly czas co zrobilem nie tak pomocy mam go od 2 dni i tu takie cos poradzcie co zrobic

Wgraj poprzednie firmware, wcześniejsze od tego co wgrałeś.Tylko nie bardzo rozumiem po co ta kolejność , podpinanie pod TV itd?

Podpinasz Tvixa pod sprzęt (wyłączonego) następnie Pendriva z firmware i włączasz Tvixa,a na ekranie TV zapyta Cię o instalację itd.Potem się zrestartuje i powinien "chodzić", tylko oprogramowanie producenckie instaluj, potem możesz Badeip itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jak nie może ci się odpalić tvix podłącz go do kompa stwórz katalog tvixfw w tvixie i wgraj tam soft a potem uruchom twixa z przycisków na obudowie trzymaj klawisz setup i włącz klawisz on.

tak bylo na 6500 moze tu jest podobnie :)

Edytowane przez Pwiosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany wgralem starszy soft i odpalilem ale dlaczego tak sie stalo z nowszym softem zciagnelem go z oficjalnej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...