Skocz do zawartości
bodi2000

nie działający pilot radiowy do C-200 pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowym posiadaczem C-200 i nie mogę sobie poradzić z pilotem zachowuje się tak jakby się zawieszał popcorn przestaje na niego reagować (z przycisków na panelu przednim działa) dopiero po wyjęciu i włożeniu baterii wraca wszystko do normy ale jak nacisnę jakiś klawisz pare razy np. jasność wyświetlacza to znów przestaje reagować. Pomóżcie myślałem że to wina softu ale po update jest to samo :) Czy miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciężko czyta się Twoją wypowiedź (znaki przystankowe).

A antenę wkręciłeś? A próbowałeś z odległości 30-50cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam to regularnie co pare dni:( zawiesza sie podświetlenie i [beeep], baterie wyciagam i wkladam i jest ok. Jednak w tej chwili juz sie nacieszylem popcornem i tylko wieczorami ogladam film wiec nie odczuwam tego tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mojego pierwszego posta, byłem zmęczony i lekko zdenerwowany w końcu jest to sprzęt za nie małe pieniądze i takie cyrki. Robiłem wszystko co możliwe i bliżej i dalej od popcorna, nawet zajrzałem do środka czy kabelek podpięty wszystko ok a pilot wariuje. Dzwoniłem do dystrybutora i powiedział że nie mieli takich zgłoszeń, pilota mam przysłać i wymienią.

Pozdrawiam

Edytowane przez bodi2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za mojego pierwszego posta, byłem zmęczony i lekko zdenerwowany w końcu jest to sprzęt za nie małe pieniądze i takie cyrki. Robiłem wszystko co możliwe i bliżej i dalej od popcorna, nawet zajrzałem do środka czy kabelek podpięty wszystko ok a pilot wariuje. Dzwoniłem do dystrybutora i powiedział że nie mieli takich zgłoszeń, pilota mam przysłać i wymienią.

Pozdrawiam

Ja mam C200 z pierwszej dostawy, która była w Human Media i póki co nie mam żadnych problemów z pilotem, czy też ze sprzętem. Pewnie, to kwestia pilota, raczej nie samego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Orientujecie się na jakich częstotliwościach radiowych działa pilot od C200 ? Wydaje mi się że WiFI 802.11g zakłóca pracę odbiornika w C200.

W tej chwili świeci w niego z odległości około 25 cm.

Pozdrawiam,

Skucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bateria która padła była w zestawie - działała dwa miesiące i kilka dni - GP Greencell.

Myślałem, że to może WiFi bo zmieniłem miejsce routera.

Można się było domyśleć bo oprócz tego że C200 słabo reagował, pilot bardzo krótko podświetlał przyciski.

Pozdrawiam,

Skucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...