Skocz do zawartości
Trafaret

Igrzyska HD!

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie dwa tygodnie swojego życia poświeciłem poszukiwaniom telewizora, który porazi jakością moje oczy. Premiera "n" zdopingowała mnie w działaniach. Rezultat ostatnich dwóch tygodni przyniosł ze sobą jedynie lawinę wiedzy i informacji. Niestety nie osiągnąłem celu. Nie wiem co kupić! Zapewne na forum będzie pojawiało się coraz więcej pytań w stylu "Co mam kupić?".

Chciałbym wyjść z inicjatywą i ogłosić [b]Pierwsze Igrzyska High Definition[/b]! Wybierzmy najlepszy sprzęt we wszystkich przedziałach cenowych i rozmiarowych. Niech wezmą udział w dyskusji wszystkie autorytety HDTVPolska! Zadecydujmy który telewizor oferuje najlepszy obraz oraz najlepsze parametry techniczne. Plazma Pioneer-427XD czy LCD Sharpa LC-42 XD1E, a może Sony KDL-40X2000? Pozwólcie, że zaproponuję następujące kategorię:

1. Najlepszy telewizor 32'' w cenie poniżej 3000 zł
2. Najlepszy telewizor 32'' w cenie powyżej 3000 zł
3. Najlepszy telewizor 36'' w cenie poniżej 5000 zł
4. Najlepszy telewizor 36'' w cenie powyżej 5000 zł
5. Najlepszy telewizor 40'' - 42'' w cenie poniżej 7000 zł
6. Najlepszy telewizor 40'' - 42'' w cenie powyżej 7000 zł
7. Najlepszy telewizor 46 w cenie poniżej 9000 zł
8. Najlepszy telewizor 46 w cenie powyżej 9000 zł
9. Najlepszy telewizor klasy premium powyżej 46''

Mam nadzieje, że 9 podanych powyżej kategorii zaspokoi potrzeby wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników sprzętu HD.

Pozdrawiam
Trafaret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to forum :( tu nie padnie jednoznaczna odpowiedz, do każdej kateorii można dopasowac po kilka tvików i nie da sie jednoznacznie okreslic, który jest ten naj naj cacy :D. Bo dla każdego będzie inny. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...