Skocz do zawartości
kufcio

Odtwarzanie DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

specjalnie pozyczylem plyte DVD z filmem zeby zobaczyc jak sobie poradzi popcorn.. plyte włożylem do komputera odpalam film z popcorna. Dzwiek tnie, obraz kratkuje jak na PC bez kodeków...

Pomyślałem ze to moze wina transferu (wifi), zgrałem film Ultraiso xxx.iso waży ponad 7gb bez kompresji, przeżuciłem na dysk popcorna, odpalam... to samo:)

Film na PC idze bez problemu... cos w popcornie nalezy ustawic? czy jaki grzyb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaką masz wersję firmware, jak podłączone do źródła dźwięku (HDMI czy innaczej)

Z DVD nigdy nie było żadnych problemów (czy to iso czy same pliki w katalogu _ts czy luźne pliki).

Np ja mam ok. 500 płyt DVD (różne gatunki i jeszcze mi się nie trafiło, żeby coś nie grało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FW najnowsze czyli z 19 listopada. Połączone HDMI. Film VALKYRIE oryginalny, bez plikow w audio ts, ok 50 plikow w video_ts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a'propos: DVD ma zawsze pliki tylko w Video_ts (w Audio_ts mają pliki tylko płyty DVD Audio).

Akurat tak się składa, że mam ten film i gra rewelacyjnie (z dźwiękiem 5.1+polski lektor lub z 5.1 EN i napisami).

Coś musisz mieć źle utawione (tak jak poprzedni Twój wątek o napisach - wystarczyło włączyć).

Dla pewności zajrzyć na PW - masz tam prezent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za prezent:) jak tylko ściągne (caly czas rapid zajęty) to wgram..

Z tymi ustawieniami to głupieje bo raptem 5 opcji a i tak szwankuje...

Z napisami nie poradziłem sobie, temat odpuscilem.. wszystko o czym pisaliscie miałem dokladnie tak poustawiane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to już zupełnie zgłupiałem - Rapid zajęty? A co to za nowość?

Pliki są na moim koncie premium, RAPID NIGDY nie jest zajęty (jak nie masz premium, odczekujesz aż odliczy i już. Potem jeśli to nie stałe łącze- robisz reboota i masz nowy IP - dalej ciągniesz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta premium to prawda, Ty masz wiec nic dziwnego ze nie znasz takiej sytuacji:

4c306e457228.jpg

Po wgraniu nowego FW polepszyło sie ale nadal nie mozna ogladac DVD.... obraz poszatkowany z cyklicznymi zacieciami po minucie zatrzymuje sie na kwadratach, dzwiek od poczatku pocięty co 2 sekundy...

Przywracałem ustawienia fabryczne.. bez zmian.

Edytowane przez kufcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...