Skocz do zawartości
Maxsimus

Odtwarzacz, a HDMI 1.3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam model WDTV z tej nowszej partii, ale nie Live. Ma on wyjście HDMI 1.3 i taki też przewód mam. Próbując podłączyć urządzenie do telewizora nie mam ani dźwięku, ani obrazu. Co może być tego przyczyną?

Mogę dodać, że na samym kompozycie wszystko działa. Dołączając przewód HDMI i próbując zmienić rozdzielczość powraca do kompozytu samemu.

Edytowane przez Maxsimus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Posiadam model WDTV z tej nowszej partii, ale nie Live. Ma on wyjście HDMI 1.3 i taki też przewód mam. Próbując podłączyć urządzenie do telewizora nie mam ani dźwięku, ani obrazu. Co może być tego przyczyną?

Podaj kolego wiecej szczegolow!!!

Polacz po przez inne zlacze odtwarzacz z TV ( Nie hdmi ) i zobacz co sie dzieje wtedy. Czy po zalaczeniu WDTV masz wogole menu na TV z odtwarzaacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mogę więcej powiedzieć. Podłączając przez dołączony w zestawie kompozyt mam obraz, dźwięk. Podłączając przez przewód HDMI nie mam nic na ekranie mimo tego, iż urządzenie działa. Podłączając oba przewody na raz i chcąc przestawić rozdzielczość na HD coś tam niby zmienia, ale natychmiast wraca na kompozyt...

Próbowałem z przewodami 1.2 i 1.3 na różnych telewizorach - bez skutku.

Obecnie po podłączeniu HDMI mam bardzo mocne artefakty i przekłamania obrazu. Ledwo widzę menu, ale widać, że ustawiło się w wyjściu video HDMI.

Edytowane przez Maxsimus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co mogę więcej powiedzieć. Podłączając przez dołączony w zestawie kompozyt mam obraz, dźwięk. Podłączając przez przewód HDMI nie mam nic na ekranie mimo tego, iż urządzenie działa. Podłączając oba przewody na raz i chcąc przestawić rozdzielczość na HD coś tam niby zmienia, ale natychmiast wraca na kompozyt...

Próbowałem z przewodami 1.2 i 1.3 na różnych telewizorach - bez skutku.

Obecnie po podłączeniu HDMI mam bardzo mocne artefakty i przekłamania obrazu. Ledwo widzę menu, ale widać, że ustawiło się w wyjściu video HDMI.

Jak na moj gust to

- zapsute masz gniazdo hdmi w tv lub odtwarzaczu, moze do innego hdmi sproboj podlaczyc w tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo HDMI w WD jest trochę niefortunnie zamontowane i niektóre wtyczki nie wchodzą do końca.

Jedyne wyjście, to ściąć 2-3 mm plastikowej osłony wtyczki, która wchodzi do WD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem właśnie o tych gniazdach. Przyciąłem swój przewód i nadal bez skutku. Urządzenie sprawdzałem na różnych gniazdach w różnych telewizorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też czytałem właśnie o tych gniazdach. Przyciąłem swój przewód i nadal bez skutku. Urządzenie sprawdzałem na różnych gniazdach w różnych telewizorach.

Zadzwon do servisu, o ile masz to na gwarancje i masz dalej problem. Oni podpowiedza najlepiej. Nie ma jak bezposrednia rozmowa w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...