Skocz do zawartości
wonsiu

Jaki odtwarzacz HD kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie jestem posiadaczem WDTV + dysk 1TB, jednak na dzień dzisiejszy jego możliwości skończyły się dla mnie.

Szukam zamiennika, który musi posiadać następujące cechy:

- odtwarzać format MKV

- nagrywać telewizję analogową (tuner analogowy) i cyfrową z MPEG4 (na przyszłość)

- wskazany dostęp do sieci (głównie youtube)

Może to być tuner satelitarny - kombajn jeśli nie ma przeciwskazań do nagrywania telewizji analogowej. Cena do 1500zł.

Proszę o sugestie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novatrony - zmiescisz sie w 1.3k z dyskiem 1TB

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
novatrony - zmiescisz sie w 1.3k z dyskiem 1TB

Z tego co widziałem to novatron nie ma tunera analogowego - nie nagram programu bezposrednio z TV (o zaprogramowaniu nagrywania na konkretna godzine to juz calkowicie mozna zapomniec) oraz nie posiada dostępu do Youtube - więc sprzęt nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że pomysłów brak albo taki sprzęt nie istnieje...

Dlatego decyzja padła na nettop Asrock Ion 330 + hybrydowy tuner TV - z odpowiednim softem powinien całkowicie spełnić moje wymagania.

Pozdrawiam

Edytowane przez wonsiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asrock na ionie owszem, do odtwarzania ok. ale tv nie wydoli nagrywac na dysk a juz z pewnoscia nie da sobie rady z nagrywaniem czegos w tle z TV podczas ogladania np. filmu MKV...

Opcje:

ogladanie MKV ok 20 Mbit/s + nagrywanie SD .... moze da rade ...

to samo i nagrywanie w tym czasie HD, zapomnij :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
asrock na ionie owszem, do odtwarzania ok. ale tv nie wydoli nagrywac na dysk a juz z pewnoscia nie da sobie rady z nagrywaniem czegos w tle z TV podczas ogladania np. filmu MKV...

Opcje:

ogladanie MKV ok 20 Mbit/s + nagrywanie SD .... moze da rade ...

to samo i nagrywanie w tym czasie HD, zapomnij :lol:

Nagrywanie będzie tylko SD i to bardzo żadko tylko wtedy jak nie będe mógł być w domu, jednoczesnego nagrywania i odtwarzania multimediów nie przewiduje - więc myśle, że jakoś damy rade - na super jakości i płynności nagrań mi nie zależy, chodzi tylko o oglądnięcie materiału i jego skasowanie. Sprzęcik w drodze...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest wersja Novatrona z tunerem analogowym, ale bez tunera DVB-T Novatron IAMM NTR 83WT

Novatron NTR 83WT

Novatron NTR 83WT

Dokładnie, model NTR82WT czy NTR83WT jest pozbawiony Tunera DVB-T z MPEG4. A przy obecnej cenie na Najnowszego Novatrona NTR82 ładniejszy zresztą (kwesta gustu :) ) to nie opłaca się kupowania go bez tunera.

Sprawdzając ofertę to najtaniej wychodzi 940zł (allegro) sprzedawany przez firme iCroon z Wrocławia

Ale nawiązując do tematu to obecnie najlepszym zakupem kombinacji z kodekami i itp to Novatron NTR82!

Edytowane przez jony_be1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...