Skocz do zawartości
RadHD

Instalacja cyfrowej UPC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ostatnio próbowałem podłączyć u siebie cyfrową kablówkę w UPC. Niestety do instalacji nie doszło ze względów hmmm. estetycznych. Pan monter uparł się, że musi na ścianie zamontować mi taką obrzydliwą puszkę z filtrem bo inaczej się nie da. Mam podtynkowe gniazda więc nie bardzo mogę zrozumieć problem, dlaczego Pan nie zgodził się nawet na próbę podłączenia do tego gniazda dekodera tym bardziej, że jest to właśnie gniazdo SAT/CAB. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym zakresie, czy u wszystkich, którzy mają cyfrę z UPC zamontowano te obrzydliwe puszki? Może jest możliwość zrobienia tego nieco bardziej estetycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z powodu braku estetyki w wykonaniu instalacji cyfrowego upc, zrezygnowałem z usługi całkowicie. Instalatorzy mają głęboko w zadku pojęcie estetyki......Robiłem 3 podejścia i za każdym razem okazywało się , że " inaczej się nie da". Słabo się robi od samego wspominania tych fachowców. Jakimś dziwnym trafem zawsze takie rzeczy się słyszy jak monter wejdzie to salonu a/v i gul mu skoczy lol Telewizja mi do szczęścia nie jest potrzebna, ale upc powinno bardziej zabiegać o klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z powodu braku estetyki w wykonaniu instalacji cyfrowego upc, zrezygnowałem z usługi całkowicie. Instalatorzy mają głęboko w zadku pojęcie estetyki......Robiłem 3 podejścia i za każdym razem okazywało się , że " inaczej się nie da". Słabo się robi od samego wspominania tych fachowców. Jakimś dziwnym trafem zawsze takie rzeczy się słyszy jak monter wejdzie to salonu a/v i gul mu skoczy lol Telewizja mi do szczęścia nie jest potrzebna, ale upc powinno bardziej zabiegać o klientów.

Dzięki za odpowiedź chociaż sama treść mnie nie ucieszyła. Rozumiem kwestie tuner+karta i nie udostępnianie kart kodowych klientom ze względu na prawa autorskie, ale to jak ma wyglądać moje mieszkanie dyktowane przez jakiegoś Pana z młotkiem to już gruba przesada.

Generalnie pewnie tak robią bo ludzie się po prostu na to zgadzają więc mają to w .....

Myślę , że nie powinniśmy się na wszystko zgadzać tylko dlatego, że jakiemuś roztropkowi normalnie nie chce się pomyśleć. Ot taki mały apel do ewentualnych przyszłych użytkowników. A może trzeba maila wysłać do Przezesa UPC z zapytaniem, czy u niego na ścianie w salonie też taka piękna puszka wisi :lol:.

Edytowane przez RadHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem podobne doświadczenie z panem monterem, którego fachowość i sposób podejścia do klienta był z czasu późnego socjalizmu.

Niestety puszka musi być ale przynajmniej w miejscu które ja uznaję za najbardziej dyskretne a nie jak sobie wymyślił pan monter.

Z jakości pracy pana montera zrobiłem dokumentację foto i złożyłem oficjalną reklamację w UPC żądając zwrotu kosztów instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...