Skocz do zawartości
jarwisz

XD1 czy GE1

Rekomendowane odpowiedzi

witam
na 5 minut przed gwizdkiem zwracam się z pytaniem do obeznanych w temacie

1.już wiem że Full HD
2.już wiem że SHARP
3.już wiem że 37"

ale nie wim czy

GE1E czy XD1

ja na razie stawiam na GE1 - niby lepsze parametry

czy się mylę ?

dzięki za szybkie odpowiedzi /że nie wspomnę o ich wsparciu argumentami/

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadmo do końca o co chodzi. Ale ze słownych info wynika, że tylko jeden będzie w danym kraju w zal. od polityki cenowej. 37Ge1 ma być droższy , wspominali Anglię.

Czy znalazłeś obok siebie ceny na obydwa?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' date='18.09.2006, 00:07 ']Nie wiadmo do końca o co chodzi. Ale ze słownych info wynika, że tylko jeden będzie w danym kraju w zal. od polityki cenowej. 37Ge1 ma być droższy , wspominali Anglię.

Czy znalazłeś obok siebie ceny na obydwa?

Pozdr.
[right][post="10842"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

jak to nie wiadomo o co chodzi - o wydanie ładnych paru tys. i teraz pytanie a raczej potwierdzenie czy dobrze robię

cena XD1 ???
cena GE1 - jak na razie 8999zł/mam zamówiony/ ale podobno w Saturnie jest za [b]6999zł[/b] !!!!!!!

oczywiście wiem że GE1 jest trochę droższy

pozd Edytowane przez jarwisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co tobie chodzi, to doskonale rozumiem.

Nie wiadom o co chodzi, z tym, że Sharp ma obydwa modele, różniące sie kontrastem i być może 1080p. Prawdopodobne są też błędy w katalogach, itd.

Czy różnica cenowa jest uzasadniona - ze wzgl. na miejsce produkcji, czy funkcje? Design? Metalową obudowę? Wszystko na raz?

Nie wiadomo o co chodzi, dopóki nie będzie ich na rynku.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' date='18.09.2006, 08:41 ']esign? Metalową obudowę? Wszystko na raz?

Nie wiadomo o co chodzi, dopóki nie będzie ich na rynku.

Pozdr.
[right][post="10865"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

czyli wiem - [b]że nic nie wiem.[/b]....

ale przecież podobno GE1E jest w Warszawie za 6999zł - przecież to super cena - dzwonię do tego Saturna a tam nikt nie odbiera - jechać przez pół Polski i pocałować klamkę ??????

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37GE1E kontrast 800:1
37XD1E kontrast 1200:1

Chyba jednak inne telewizory, a przynajmniej inne matryce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jarwisz' date='18.09.2006, 13:17 ']czyli wiem - [b]że nic nie wiem.[/b]....

ale przecież podobno GE1E jest w Warszawie za 6999zł - przecież to super cena - dzwonię do tego Saturna a tam nikt nie odbiera - jechać przez pół Polski i pocałować klamkę ??????

pozd
[right][post="10893"][/post][/right][/quote]

Przelałeś na nas swoje problemy, bardzo ci współczuję dylematu.

Najpierw pytasz, który wybrać, ktoś ci grzecznie odpowiada, że za mało danych i są sprzeczne. Teraz masz jakąś cenę i nie masz już problemów z wyj. telefonu. Fajnie. To po co pytałeś? :)

Znając życie, to wątpię, ze najnowszy model sharpa jest w saturnie za mniej niż w sklepie internetowym w Niemczech i to tydzień, czy dwa przed premierą. Siejesz panikę, ...podobno.

Sprawdź czy to nie oferta na 37 GD1, który tam stoi od roku, chciałbym sie mylić.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' date='18.09.2006, 18:59 ']cena 37GD1E , sprawdzone
[right][post="10922"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

mam nadzieję że to sprawdzona informacja
dzwonię przez cały dzień i niestety saturn milczy-mam nawet telefon do działu rtv
ale skoro @olatigid - twierdzi że to 37GD1E to dzięki mu za tą wiadomość

jak zreszta niektórzy wiedzą na podobnym tematycznie drugim forum jest właśnie klient który zapiera się że widział na stoisku Saturna GE1E - jemu też mówili że to GD1 ale on twierdzi że to był jednak GE1E i wg informacji sprzedającego za 2 tygodnie będą XD1

no ale skoro @olatigid - sprawdził i mówi że nie ma tam GE1 to wypada mu uwierzyć

pozd i dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pbuda' date='18.09.2006, 14:45 ']37GE1E kontrast 800:1
37XD1E kontrast 1200:1

Chyba jednak inne telewizory, a przynajmniej inne matryce...
[right][post="10897"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

coś nie tak z tymi Twoimi danymi - można sprawdzić [url="http://www.sharp.pl/fileadmin/user_upload/tematy/2006_07_06_LC-37GD1E.pdf"]TUTAJ[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie indziej kontrast byl podany taki, jak ja podalem (a dokladniej, u niemca, na sharp.de). Dodatkowo katy byly 170/170 dla GD1E i 176/176 dla XD1E.

A u polaka... 37XD1E ma 2x10W, 37GD1E 2x15W, z tych specyfikacji wynika tez, ze GD1E nie ma QuickShoot.

Kwestia, komu bardziej wierzyc. Polak nawet nie pokazuje nowych modeli w ofercie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pbuda' date='19.09.2006, 09:13 ']A gdzie indziej kontrast byl podany taki, jak ja podalem (a dokladniej, u niemca, na sharp.de). Dodatkowo katy byly 170/170 dla GD1E i 176/176 dla XD1E.

A u polaka... 37XD1E ma 2x10W, 37GD1E 2x15W, z tych specyfikacji wynika tez, ze GD1E nie ma QuickShoot.

Kwestia, komu bardziej wierzyc. Polak nawet nie pokazuje nowych modeli w ofercie...
[right][post="10987"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

THX
wszystko jasne

a propo - są nowe modele u Polaków np.e-panasonic /37"XD1-8999zł/
a wracając do 6999zł za 37" to dodzwoniłem się dopiero przed chwilą i jest to na pewno GD1 a nie GE1
mają też być za tydzień 46"XD1 ale cena nie jest znana

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...